صفحه اصلی اخبار فیل اسپنسر: تمرکز ویژه‌ی ایکس باکس سری ایکس بر روی “Xbox All Access” خواهد بود

فیل اسپنسر: تمرکز ویژه‌ی ایکس باکس سری ایکس بر روی “Xbox All Access” خواهد بود

۰
0
55

مدیر ایکس‌باکس، فیل اسپنسر در مصاحبه‌ی خود از سرویس Xbox All Access برای نسل نهم و پلتفرم ایکس باکس سری ایکس حتی قوی‌تر از گذشته تاکید کرد. با مایکروسافت‌لایف همراه باشید.


هرچه به آخر سال میلادی نزدیک شویم، با فرا رسیدن تایم عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید، مایکروسافت و سونی برای شکست رقیب خود بیشتر از قبل تلاش می‌کنند. با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد که مایکروسافت طرح‌های شگفت انگیزی برای کنسول خود سری ایکس و ترغیب به خرید این دستگاه توسط مردم دارد. در جدیدترین اخبار کنسول‌های بازی و بر طبق مصاحبه‌ی Phil Spencer، این طور نشان می‌دهد که قرار بر این است که این سرویس از موقع کنسول Xbox سری X برای افزایش کاربران این دستگاه قدرتمند تر از گذشته وجود داشته باشد.
Xbox All Access در واقع برنامه‌ای است که شما با آن می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای به صورت ماهانه، کنسول‌های ایکس‌باکس را در کنار سرویس‌های Xbox Game pass و Xbox Live gold کسب کنید.
مدیر Xbox در مصاحبه‌ی خود تاکید کرده که این کمپانی برای سرویس ایکس باکس آل اکسز پلن به خصوصی دارد و امید است که از همان روز انتشار کنسول‌ها، قوی‌تر از قبل شروع به کار کند. شایعاتی از قبل وجود داشت مبنی بر عرضه‌ی چند کنسول از سوی ردموندی‌ها که حالا با انتخاب کلمه‌ی “کنسول‌ها” از سوی اسپنسر در این گفت‌و‌گو، بیشتر از قبل به این شایعات دامن زده شد.

با توجه به نقشه‌های صورت گرفته از سمت مایکروسافت، گویا قرار بر این است که کنسول Xbox One ارزان‌تر از سری ایکس در کنارش باشد و احتمالا هم‌زمان با این پلتفرم، کنسول دیگری عرضه نخواهد گردید. اما حرف‌های اسپنسر خبر از تغییر در این صنعت می‌دهد.
تنها زمان مشخص می‌کند که آیا این کمپانی از ایکس باکس وان به عنوان انتخاب ثانویه پشتیبانی خواهد کرد یا کنسول ارزان‌تری را نیز منتشر خواهد کرد؟ نظر شما راجع به این قضیه چیست؟ آیا مایکروسافت بر طبق شایعات عمل خواهد کرد یا خیر؟

منبع Gamingbolt

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از فرشته پاکزادیان
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…