صفحه اصلی اخبار تسکبار ویندوز ۱۰ با ویژگی جدیدی بروزرسانی بزرگی دریافت می کند.

تسکبار ویندوز ۱۰ با ویژگی جدیدی بروزرسانی بزرگی دریافت می کند.

۰
0
129

مایکروسافت در سلسله آپدیت های ویندوز ۱۰ ویژگی جدیدی مانند فید خبری چیزی شبیه گوگل دیسکاور در بروزرسانی بعدی ویندوز ۱۰ که قرار داده است. این بروزرسانی در نیمه دوم ۲۰۲۱ در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این فید خبری به عنوان یک گزینه انتخابی در تسکبار ویندوز ۱۰ اضافه خواهد شد و شما می توانید با انتخاب این گزینه آن را فعال کنید و یا با راست کلیک بر روی آیکون آن، این ویژگی را غیر فعال کنید.

این ویژگی بخشی از Windows Shell Experience است و نمی توان آن را غیرفعال یا به صورت دستی حذف کرد ، دقیقاً مانند Meet Now ویندوز ۱۰ طراحی شده است. با استفاده از این ویژگی، می توانید اخبار مورد علاقه و به روزرسانی های آب و هوا را در نوار وظیفه ویندوز مشاهده کنید ، و همه اینها توسط شبکه MSN مایکروسافت طراحی شده اند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید هر یک از خبرها در درون یک کارت یا آیتم نمایش داده می شود و شما می توانید خبرنامه را به میل خود دسته بندی و فیلتر کنید.

تسکبار ویندوز 10

 

استفاده از دسته بندی هایی مانند دسته بندی ورزشی به شما این امکان را می دهد که موضوعات مختلفی را ببینید و به مقالات مرتبط با آن از جمله امتیازات زنده مسابقات ورزشی و دیگر محتوای تصویری مربوط به آن را مستقیما از تسکبار مشاهده کنید.

همچنین شما می توانید با انتخاب گزینه های مانند “More stories like this” یا “Fewer stories like this” خبرنامه خود را شخصی سازی کنید. مطمئناً ، مایکروسافت از الگوریتم خود برای ارائه خبرها و مقالات بیشتر در مورد مواردی که با علایق شما مرتبط هستند ، به لطف قابلیت های Bing’s AI و ML استفاده خواهد کرد.

مطلب مرتبط: مایکروسافت برنامه ویژه ای برای تغییر رابط کاربری ویندوز ۱۰ دارد

این ویژگی در حال حاضر در بیلد ۲۱۲۸۶ ویندوز ۱۰ اضافه شده است و ممکن است با بروزرسانی Sun Valley / 21H2 در اکتبر ۲۰۲۱ عرضه شود. اگر می خواهید اکنون این ویژگی را آزمایش کنید ، باید بیلد های پیش نمایش ویندوز ۱۰ را دانلود کرده و منطقه دستگاه خود را به ایالات متحده ، کانادا ، بریتانیا ، استرالیا یا هند تغییر دهید.

همچنین لازم به ذکر است که این خبرخوان به مایکروسافت اج مبتنی بر کرومیوم احتیاج دارد که این خبرخوان در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است ، بنابراین مشخص نیست که آیا در نسخه بعدی ویندوز ۱۰ اضافه خواهد شد یا خیر.

 

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از Mr Afshar
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…