دانلود ویندوز ۱۰ نسخه ۱۹۰۳

ویندوز ۱۰ نسخه پیشنهادی مایکروسافت لایف جهت نصب، مایکروسافت نسخه‌ جایگزین ویندوز ۸.۱ را با نام ویندوز ۱۰ به صورت رسمی در سال ۲۰۱۵ منتشر کرد. مایکروسافت منوی استارت را که با معرفی ویندوز ۸.۱ حذف شد و مورد انتقاد بسیاری از کاربران و کارشناسان قرار گرفته بود، با تغییرات بسیاری به محیط دسکتاپ، ویندوز ۱۰ باز گردانده است، سیستم‌ جستجو به همراه دستیار صوتی دوست داشتنی کرتانا در ویندوز ۱۰ بهبود یافته و پشتیبانی از ماوس و صفحه‌کلید و تاچ پد نیز بهتر شده است. مایکروسافت در ویندوز جدید خود تلاش نموده تا به بازخوردهای کاربران قدیمی و جدید خود، توجه نموده و نیازهای آن‌ها آنان را با تلفیق شگفت انگیزی از ویندوز ۷ و ویندوز ۸.۱ برآورده کند. ویندوز ۱۰ ترکیبی از قابلیت‌های خوب ویندوز ۷ و ویندوز ۸.۱  به عنوان یک سرویس به شمار می‌رود.

مایکروسافت از ویندوز ۱۰ به عنوان جامع‌ترین و محبوب ترین پلتفرم دنیا یاد می‌کند. پلتفرمی که از طیف وسیع سخت‌افزارهای مختلف در قالب یک راه‌حل جامع پشتیبانی می‌کند. جو بلفیور از مایکروسافت به این نکته اشاره کرد که میلیون‌ها مشتری این شرکت هنوز از سیستم‌عامل ویندوز ۷ استفاده می‌کنند و رمودندی‌ها مایل هستند تا آن‌ها را تشویق به بروز رسانی به نسخه‌ی ۱۰ ویندوز کنند. مایکروسافت در ویندوز ۱۰ تغییراتی اعمال کرده تا نظر مثبت کاربران قدیمی ویندوز را نیز جلب کند.

 سیستم مورد نیاز برای نصب ویندوز ۱۰

پردازنده: ۱ گیگاهرتز (GHz) یا سریعتر
رم: ۱ گیگابایت (۳۲ بیتی) یا ۲ گیگابایت (۶۴ بیتی)
فضای آزاد هارد دیسک : ۱۶ گیگابایت برای ۳۲ بیتی و ۲۰ گیگابایت برای ۶۴ بیتی
کارت گرافیک: Microsoft DirectX10 graphics device

دانلود فایل ایزو بروزسانی ۱۹۰۳ ویندوز ۱۰ نسخه Pro

مایکروسافت به‌روزرسانی اکتبر ۲۰۱۸ ویندوز پس از رفع اشکالات که مانع نصب آخرین بروزرسانی کاربران در ویندوز ۱۰ می شد. بعد از انتشار به‌روزرسانی ماه اکتبر، مشکل پاک‌شدن برخی از فایل‌ها این غول نرم‌افزاری را به بازنشر آن در ماه گذشته مجبور کرد. پس از آنکه نصب این به‌روزرسانی روی سیستم‌هایی با نرم‌افزار یا درایورهای ناسازگار با مشکل مواجه شد، مایکروسافت کوشید مطمئن شود همه‌ی رایانه‌های شخصی موفق می‌شوند بدون هیچ مشکلی آخرین آپدیت ویندوز ۱۰ را دریافت کنند، اما هم اکنون این بروز رسانی را میتوانید به طور مستقیم از سرورهای مایکروسافت لایف دانلود و نصب کنید.

لینک دانلود ویندوز ۱۰ پرو ۱۹۰۳ نسخه ۶۴ بیتی

لینک دانلود ویندوز ۱۰ پرو ۱۹۰۳نسخه ۳۲ بیتی

لیست تغییرات نسخه ۱۸۰۹ ویندوز ۱۰

نقد و بررسی بهترین و جدیدترین ویژگی های بروزرسانی ۱۸۰۹ ویندوز ۱۰

آموزش های ویندوز ۱۰

آموزش بوتیبل کردن ویندوز ۱۰ با برنامه Rufus

آموزش بوتیبل کردن ویندوز ۱۰ با برنامه Rufus

رفع مشکل نصب ویندوز در هارد MBR یا GPT

رفع مشکل نصب ویندوز در هارد MBR یا GPT

آموزش نصب ویندوز ۱۰ به صورت تصویری

لینک دانلود آخرین نسخه ویندوز ۱۰ (بروز رسانی کریتورز)+ آموزش تصویری نصب ویندوز ۱۰

آموزش آپدیت به آخرین نسخه منتشر شده به وسیله فایل ایزو

آموزش بروزرسانی ویندوز ۱۰ به آخرین نسخه منتشر شده

این صفحه پس از انتشار بروز رسانی ویندوز ۱۰ توسط مایکروسافت، بروز می شود.