صفحه اصلی اخبار آیا Surface Duo را با قیمت ۱۴۰۰ دلار خریداری می کنید؟ (نظرسنجی)

آیا Surface Duo را با قیمت ۱۴۰۰ دلار خریداری می کنید؟ (نظرسنجی)

۰
0
73
سرفیس دئو

مایکروسافت اخیرا از قیمت و زمان عرضه سرفیس Duo پرده برداشت. ردموندی ها برای دستگاه با نمایشگر دوتایی برای نسخه ۱۲۸ گیگابایت ۱۴۰۰ دلار و برای نسخه ۲۵۶ گیگابایتی ۱۵۰۰ دلار قیمت گذاری کرده اند .سرفیس Duo اولین دستگاه مایکروسافت از خانواده سرفیس است که از سیستم عامل اندروید استفاده می کند و از یک فرم فاکتور(ویژگی های) منحصر به فرد برخوردار است که مقایسه مستقیم با دیگر دستگاه ها را دشوار می سازد.

سرفیس Duo از یک لولا ۳۶۰ درجه برای اتصال دو نمایشگر خود استفاده می کند و دارای یک صفحه نمایش تاشو نیست، بنابراین به طور مستقیم نمی توان این دستگاه را با Galaxy Z Flip یا Galaxy Fold مقایسه کرد.سرفیس دئو از قابلیت های یک تلفن هوشمند استفاده می کند اما مایکروسافت این دستگاه را در دسته بندی گوشی هوشمند قرار نمی دهد به همین ترتیب نمی توان سرفیس دئو را با پرچمدارهای شرکت های مختلف با بازه قیمتی یکسان مقایسه کرد. ما ما می دانیم این دستگاه یک سرفیس است اما سیستم عامل متفاوتی نسبت به هر یک از خواهران و برادران سرفیسی خود دارد؛ به همین دلایل به طور کلی نمی توان از نظر قیمتی آن را با سایر دستگاها مقایسه کرد، سرفیس Duo یک دستگاه بی رقیب و منحصر به فرد است.

علاوه بر منحصر به فرد بودن این دستگاه، سرفیس دئو دارای مجموعه ای از قابلیت های جذاب و کاربردی است که پاناوس پانای مدیر بخش سخت افزار و ویندوز مایکروسافت در ویدیویی به خوبی آنرا نشان داد. اما به طور کلی برای سرفیس دئو نمی توان انتظار یک دستگاه با مشخصات یک پرچمدار سال ۲۰۲۰ داشت و البته ویژگی های انقلابی که برای سرفیس فون افسانه ای متصور بودیم را نمی توانیم برای این دستگاه قائل باشیم، این دستگاه فاقد NFC، شارژر وایرلس و ۵G است. مایکروسافت می گوید اولویت ما قابلیت های اصلی سرفیس دئو بود و بیشتر به ویژگی های اصلی این محصول مانند اجرای برنامه ها بر روی صفحه نمایش دو گانه تمرکز کرده ایم.

نظر شما در مورد قیمت Surface Duo چیست؟ آیا ۱۴۰۰ دلار برای این دستگاه بسیار زیاد است یا قیمت مناسبی برای یک محصول جدید از مایکروسافت است؟ در نظرسنجی بالا شرکت کنید و نظرات خود را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از Mr Afshar
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…