یکی از قابلیت‌هایی که بسیاری از کاربران WhatsApp در سراسر دنیا به دنبال آن بودند، تماس تصویری گروهی بود که هم‌اکنون در دسترس کاربران ویندوز ۱۰ موبایل قرار گرفته است. با مایکروسافت‌لایف همراه باشید.

 

اپلیکیشن WhatsApp در نسخه‌ی موبایل، آپدیت جدید دریافت کرده که طی آن می‌توانید تماس تصویری در گروه‌های خود داشته باشید. این قابلیت هم‌اکنون در اختیار کاربران ویندوز ۱۰ موبایل قرار گرفته تا علاقه مندان به این اپلیکیشن از قابلیت جدید بهره برند.این قابلیت امکان تماس تصویری هم‌زمان با ۳ نفر دیگر از اعضای گروه را مقدور می‌سازد. در واقع ۴ نفر به صورت زنده می‌توانند با هم تماس برقرار کنند. نحوه‌ی استفاده نیز بدین صورت است که پس از برقراری تماس با اولین نفر، روی علامت + بالای صفحه تپ می‌کنید. این آپدیت هم‌چنین می‌تواند افرادی را که به روی مطلبی در گروه کامنت می‌گذارند را محدود نماید.

هم‌چنین می‌توان مثل کانال‌های تلگرامی مکالمه را یک طرفه کرد و از گروه مانند کانال استفاده کرد. شما می‌توانید برای دریافت آخرین نسخه‌ی WhatsApp، از طریق لینک زیر اقدام نمایید و یا آپدیت برنامه را از طریق استور خود دریافت کنید.

WhatsApp
WhatsApp
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free
  • WhatsApp Screenshot
  • WhatsApp Screenshot
  • WhatsApp Screenshot
  • WhatsApp Screenshot
لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2C9TjHR
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط فرشته پاکزادیان
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

TouchVPN دوباره به استور مایکروسافت وارد شد.

یکی از اپلیکیشن‌های محبوب کاربران ویندوزی، اپلیکیشن TouchVPN است که مدتی از استور حذف شده …