صفحه اصلی اخبار تماس تصویری گروهی WhatsApp به نسخه‌ی ویندوز ۱۰ موبایل آمد.

تماس تصویری گروهی WhatsApp به نسخه‌ی ویندوز ۱۰ موبایل آمد.

۰
0
831

یکی از قابلیت‌هایی که بسیاری از کاربران WhatsApp در سراسر دنیا به دنبال آن بودند، تماس تصویری گروهی بود که هم‌اکنون در دسترس کاربران ویندوز ۱۰ موبایل قرار گرفته است. با مایکروسافت‌لایف همراه باشید.

 

اپلیکیشن WhatsApp در نسخه‌ی موبایل، آپدیت جدید دریافت کرده که طی آن می‌توانید تماس تصویری در گروه‌های خود داشته باشید. این قابلیت هم‌اکنون در اختیار کاربران ویندوز ۱۰ موبایل قرار گرفته تا علاقه مندان به این اپلیکیشن از قابلیت جدید بهره برند.این قابلیت امکان تماس تصویری هم‌زمان با ۳ نفر دیگر از اعضای گروه را مقدور می‌سازد. در واقع ۴ نفر به صورت زنده می‌توانند با هم تماس برقرار کنند. نحوه‌ی استفاده نیز بدین صورت است که پس از برقراری تماس با اولین نفر، روی علامت + بالای صفحه تپ می‌کنید. این آپدیت هم‌چنین می‌تواند افرادی را که به روی مطلبی در گروه کامنت می‌گذارند را محدود نماید.

هم‌چنین می‌توان مثل کانال‌های تلگرامی مکالمه را یک طرفه کرد و از گروه مانند کانال استفاده کرد. شما می‌توانید برای دریافت آخرین نسخه‌ی WhatsApp، از طریق لینک زیر اقدام نمایید و یا آپدیت برنامه را از طریق استور خود دریافت کنید.

WhatsApp
WhatsApp
Developer: ‪WhatsApp Inc.‬
Price: Code needed
پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از فرشته پاکزادیان
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

آموزش فعال سازی تایید هویت دو مرحله ای در برنامه Microsoft Authenticator

تایید هویت دو مرحله ای ویژگی است که برای تامین حساب های شما مورد استفاده قرار می گیرد به ا…