صفحه اصلی اخبار فعال شدن امکان استفاده از یک اکانت واتس‌ اپ بر روی چند دستگاه

فعال شدن امکان استفاده از یک اکانت واتس‌ اپ بر روی چند دستگاه

۰
0
123

بر اساس گزارش‌های وبسایت WABetainfo که از طرفداران واتس اپ است، واتس اپ در حال حاضر بر روی یک ویژگی جدید کار میکند که به کاربران اجازه خواهد داد که از یک اکانت بر روی چند دستگاه بصورت همزمان استفاده کنند. با مایکروسافت لایف همراه باشید.

شما یک نوتیفیکیشن دریافت خواهید کرد که نشان دهنده لینک شدن اکانت واتس اپ به یک دستگاه دیگر خواهد بود. اگر شما یک کاربر واتس اپ هستید و از چندین دستگاه استفاده میکنید، به احتمال زیاد از این قابلیت خوشحال خواهید شد.

این ویژگی در حال حاضر در فاز توسعه قرار دارد اما این شرکت ویژگی ها را با سرعت زیادی توسعه میدهد که این به معنی آن است که ما در عرض چند ماه شاهد عرضه آن شویم. البته ممکن است عرضه این ویژگی مدت زمان بیشتری از چند ماه زمان ببرد.

علاوه بر آن این شرکت همچنین در حال کار بر روی ویژگی پیام‌های خودتخریب‌گر برای چت‌های فردی است. برای آن‌ها که از این ویژگی خبر ندارند. پیام خودتخریب‌گر ویژگی است که به شما اجازه میدهد که زمان پاک شدن خودکار پیام‌های خود را انتخاب کنید. این ویژگی بصورت رسمی پیام‌های انقضاشونده نام خواهد گرفت.

البته واتس اپ در سال های اخیر نتوانسته که ویژگی‌های زیادی را به پلتفرم خود اضافه کند و یا در مواردی ویژگی‌های اضافه شده مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است، از جمله نسخه دسکتاپ این برنامه که برای اجرا نیاز به متصل بودن گوشی به اینترنت را دارد که به نظر با دلیل استفاده از نسخه دسکتاپ یک برنامه همخوانی ندارد. و یا مشکلاتی چون محدودیت فرمت‌های قابل ارسال و یا محدودیت در حجم فایل ارسالی نیز از مشکلات عمده کاربران با این نرم‌افزار پیام‌رسان است. در حالی که رقیب اصلی این برنامه، یعنی تلگرام به سرعت در حال اضافه کردن ویژگی‌های جدید و غنی کردن پلتفرم خود است، واتس اپ چند قدم از رقیب روسی خود عقب‌تر است. باید منتظر بود و دید که در ماه‌های آتی این شرکت برای عقب نماندن از رقبای خود چه تصمیماتی خواهد گرفت.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از مهدی نوری
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…