صفحه اصلی اخبار در روز دوم رویداد بیلد ۲۰۱۸ چه گذشت؟

در روز دوم رویداد بیلد ۲۰۱۸ چه گذشت؟

۰
0
171

در هفته ای که گذشت شاهد برگذار شدن رویداد بیلد ۲۰۱۸ بودیم. با مایکروسافت لایف همراه باشید تا از گزیده اخبار روز دوم این رویداد با خبر شوید.

مایکروسافت لانچر

مایکروسافت لانچر از سال گذشته که برای اولین بار عرضه شد به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است و حال مایکروسافت قصد جذب کردن کاربران تجاری را به لانچر خود دارد. از آنجایی که در روز اول ویژگی تایم لاین برای کاربران اندروید و iOS معرفی شد، حدس هایی را در اینباره میزدیم اما این شرکت در روز دوم جزئیات بیشتری را با ما به اشتراک گذاشت. در مورد چیزی که عرضه خواهد شد حرفی گفته نشده است اما به نظر می رسد که هر چه که باشد برای مدیران آی تی جذاب خواهد بود.

یادگیری ماشینی و Grammear wizardry برای ورد

یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی در سال های اخیر به موضوع اصلی گفت و گو برای مایکروسافت تبدیل شده اند و این شرکت حتی پلتفرم هوش مصنوعی را برای توسعه دهندگان ایجاد کرده و نام آن را Windows ML گذاشته است. در نطق اصلی خود در روز اول، مایکروسافت گوشه ای از قدرت یادگیری ماشینی برای بهبود یکی از محصولات خود را به نمایش گذاشت. در نسخه ای از آفیس در آینده مایکروسافت از Windows ML برای بهبود گرامر شما استفاده خواهد کرد.

قرار دادن مجموعه ها در تایم لاین

ویژگی مجموعه های ویندوز ۱۰ در حال حاضر در حال توسعه می باشد اما مدیر بخش تجربه ویندوز، جو بلفیوره بر روی صحنه بخشی از کارهایی را که این شرکت در بیلد های اینسایدر آینده در نظر گرفته است، نشان داد. بزرگترین و مهم ترین خبر آمدن این ویژگی به تایم لاین می باشد. درست همانند برنامه ها و فایل ها این ویژگی به شما اجازه خواهد داد تا در گذشته مجموعه هایی را که استفاده کرده اید بازیابی کرده و ادامه کار خود از گذشته را انجام دهید.

کورتانا و تایم لاین

تایم لاین به شما اجازه می دهد تا با استفاده از مایکروسافت گراف به فایل ها و برنامه هایی که روی آن ها کار میکنید، باز گردید. به زودی کورتانا نیز به این قابلیت دست پیدا خواهد کرد. این دستیار دیجیتال یک ویژگی جدید رابط کاربری در ویندوز ۱۰ دریافت خواهد کرد که به شما اجازه خواهد داد تا “از آنجایی که رها کرده اید، ادامه دهید”. این بخش پیشنهاداتی را در رابطه با کارهایی که ممکن است بخواهید دوباره انجام دهید در کنار میانبرهایی برای نمایش تمامی فعالیت های شما، نشان خواهد داد.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از مهدی نوری
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه از واتساپ به تلگرام مهاجرت کنیم؟!

فیس بوک، واتساپ را در فوریه ۲۰۱۴ با رقم خیره کننده ۱۹ میلیارد دلار خریداری کرد. در آن زمان…