صفحه اصلی اخبار تماشا کنید:معرفی Surface Duo توسط پانوس پانای

تماشا کنید:معرفی Surface Duo توسط پانوس پانای

۰
0
37
سرفیس دئو

پیش از عرضه سرفیس Duo در اوایل هفته جاری مدیر ارشد مایکروسافت؛ پانوس پانای در یک جلسه مطبوعاتی اطلاعات مختصری درباره زمان عرضه و قیمت این دستگاه  ارائه کرد. اکنون می توانید این مصاحبه مطبوعاتی را ببینید تا اطلاعات بیشتری از این دستگاه کسب کنید و همچنین از موضع مایکروسافت نسبت به سرفیس دئو مطلع شوید.


تماشا در آپارات | تماشا در IGTV

در این جلسه مطبوعاتی به بررسی تفصیلی به نحوه عمکرد سرفیس دئو از جمله نحوه اجرا برنامه ها در صفحه نمایش دو گانه و نحوه کار کردن آن ها پرداخته شده است. شما همچنین نگاهی بهتر به این مسئله می اندازید که چرا پانوس پانای می گوید که Surface Duo چیزی بیش تر از یک تلفن هوشمند است.
سرفیس دئو مجهز به دو نمایشگر ۵.۶ اینچی به همراه با اندروید ۱۰ خواهد بود. مایکروسافت همچنین برنامه های خود را سفارشی سازی کرده تا عملکرد بهتری با صفحه نمایش دوگانه این دستگاه داشته باشد. البته برنامه های معمولی هم می توانند فقط با زدن یک ضربه در هر دو صفحه نمایش به طور کامل اجرا شود.

البته سرفیس دئو بخاطر نبود ویژگی هایی همچون نبود NFC، شارژ وایرلس، قابلیت ۵G و استفاده از پردازنده قدیمی تر مورد انتقاداتی قرار گرفته است. مایکروسافت در پاسخ به این انتقادات گفته است: سرفیس دئو یک محصول گوشی محور که به کاربرانی که از رایانه شخصی خود دور هستند برای انجام کارهای خود یک راه حل جدید ارائه می دهد. مایکروسافت در هنگام معرفی این دستگاه اعلام کرده است: با تکمیل اولویت اصلی ما، ما به بازخورد مشتریان خود گوش خواهیم داد و از این تجربیات در محصولات بعدی خود استفاده می کنیم.

سرفیس دئو در قیمت پایه ۱۴۰۰ دلاری به بازار عرضه خواهد شد.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از Mr Afshar
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…