احتمالا اگر هنوز شما یکی ار کاربران قدیمی تویتر در ویندوزفون باشید برای استفاده از این برنامه در این پلتفرم با مشکل روبه شده اید.

در اوایل سال جاری بود که تویتر به صورت رسمی اعلام کرد که در تاریخ ۱ ژوئن از ویندوز ۱۰ موبایل(بروزرسانی کریترز) و ویندوزفون ۸.۱ پشتیبانی نخواهد کرد و در نهایت این اتفاق شوم افتاد!

آزار دهنده تر برای این کاربران از دسترس خارج شدن این برنامه نیست، کاربران این سیستم عامل ها قادر به استفاده از نسخه جدید وبسایت تویتر که بر پایه PWA(برنامه های پیشرفته وب) که اخیرا این شرکت عرضه کرده هم نیستند. این وب سایت بر پایه پلتفرم PWA جدیدی است که توسط نسخه های فعلی ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل استفاده می شود و به در نسخه های قدیمی تر ویندوز و اینترنت اکسپلورر و مرورگر اج به درستی کار نمی کند. بدتر اینکه در نسخه قدیمی تحت موبایل وبسایت تویتر امکان تویت کردن هم وجود ندارد.

پیشنهاد میکنیم که برای استفاده از اپلیکیشن تویتر در ویندوز فون و ویندوز ۱۰ موبایل(بروزرسانی کریترز) از برنامه های شخص ثالث دیگری استفاده کنید و یا بر خلاف میل باطنی، یک پیشنهاد بهتر برای شما این است که به یک پلفترم بهتر مهاجرت کنید!!!

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2l4767w
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مایکروسافت انتشار برورسانی۱۸۰۹ (نسخه اکتبر) را از طریق Windows Update را به صورت مرحله ای آغاز کرده است.

پس از چند ماه آزمایش، بلاخره مایکروسافت انتشار بروزرسانی ۱۸۰۹ (آپدیت اکتبر) ویندوز ۱۰ را ا…