در هفته آتی چندین بازی برای ایکس باکس وان عرضه خواهند شد. از بین این بازی ها، پنج بازی مهم را انتخاب کرده ام تا در مورد آن ها بیشتر با شما حرف بزنیم! با مایکروسافت لایف همراه باشید.

بازی Sea of Thieves

در ابتدا بایستی بازی Sea of Thieves را برای شما معرفی کنیم. در طول چند ماه گذشته شاهد تست های فنی و نسخه های بتا این بازی بوده ایم که به بازیکنان اجازه میداد تا این بازی را تست کنند. حال با اتمام نسخه بتای بازی، از ۲۰ ماه مارس کاربران قادر خواهند بود تا نسخه کامل بازی را بازی کنند.

بازی Assassin’s Creed Rogue Remastered

یکی از دو عنوان از سری بازی های Assassin’s Creed، عنوان Assassin’s Creed Rogue بود که در مقایسه با عنوان Unity بازی بهتری بود. داستان آن نیز Shay Patrick Cormac را در طول جنگ هفته ساله در آمریکا شمالی روایت می کند. نسخه ریمستر این بازی از رزولوشن ۴K، رزولوشن بالای بافت ها و سایه ها، رندرینگ بهبود یافته محیط و جلوه های تصویری جدید تر بهره خواهد برد. این بازی شامل DLC و expansions نیز خواهد بود.

بازی A Way Out

بازی A Way Out یک عنوان شگفتی آور از سوی EA در نمایشگاه E3 سال پیش بود. استودیو Hazelight وظیفه توسعه آن را بر عهده داشت. این بازی بصورت co-op بوده و داستان دو متهم را روایت میکند که قصد فرار از زندا نرا دارند. بازیکنان قادر بودند تا با یکدیگر همکاری کنند تا نقشه فرار را پیاده کرده و پس از آن نیز از زندانی شدن دوباره خود جلوگیری کنند.

بازی Attack on Titan 2

بازی Attack on Titan 2 بر اساس یک انیمه با همین نام ساخته شده است. در بازی Attack on Titan 2 شاهد ادامه داستان از جایی هستیم که در نسخه اول به آن رسیده بودیم. شما در این بازی در کنار Eren و دوستانش بر علیه تایتان های غول آسا خواهید جنگید.

بازی PixARK

همانطور که از نام این بازی میتوان حدس زد، شاهد یک بازی با المان های بیشتر تلاش برای بقا (تلاش برای زنده ماندن هر چه بیشتر در بازی) و در سبک ماینکرافت هستیم. بازی PixARK بیش از ۱۰۰ نوع موجود مختلف را در خود جای داده است که در نقشه های تولید شده تصادفی میتوان آن ها را مشاهده کرد. همچنین یک حالت creative نیز برای این بازی در نظر گرفته شده است که به کاربران اجازه میدهد تا به دور از هیاهوی نبرد ها هر چه که امکان تصور آن میرود را بساطند. این بازی در ۲۷ مارس برای ایکس باکس وان عرضه خواهد شد.

لینک کوتاه شده: https://goo.gl/s2zJXr
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مهدی نوری
بارگذاری در بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

نوزده اکتبر مایکروسافت خرید گیت هاب را نهایی خواهد کرد

انتظار آن می رود که مایکروسافت نوزده اکتبر خرید گیت هاب را نهایی کند.این شرکت در حال حاضر …