اپلیکیشن یونیورسال وینگو مپس(Wingo maps) کلاینت غیر رسمی گوگل مپ که توسط گروه برنامه نویسی مه استودیو چند وقتی مهمان استور مایکروسافت شده بود در کمال ناباوری و پس از حاشیه ها و جنجال های بسیار وب سایت ویندوز سنترال در باره وینگو مپس، از استور حذف شد!

علی نوشاهی در کانال تلگرامی خود علت حذف این برنامه را در مشکلات اکانت پرداختی گوگل و همچنین شکایت کاربران از مشکلات اخیر، این برنامه را از استور مایکروسافت حذف کرده است و این برنامه نویس در آخر از کاربران عذر خواهی کرده و این نکته را هم متذکر شده است که  امکان دارد دوباره این برنامه به استور باز گردد.

علی نوشاهی با توجه به مکالمه های  بسیاری که با پشتیبانی گوگل داشته است به نتیجه ای نرسیده است!

جوابیه پشتیبانی گوگل:

۹.۴ Termination for Convenience. Customer may stop using the Services at any time. Customer may terminate this Agreement for its convenience at any time on prior written notice and upon termination, must cease use of the applicable Services. Google may terminate this Agreement for its convenience at any time without liability to Customer.

وینگو مپس یک برنامه یونیورسال بود که برای ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل و همچنین ایکس باکس وان در دسترس قرار داشت.

قطعا برای کاربرانی که این برنامه را خریداری و نصب کرده بودن با وجود کاستی های بیشمار اپلیکیشن های شخص ثالث گوگل مپ در استور یک خبر ناراحت کننده است!

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2QVKTHo
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

چگونه مشکل “No Audio Output Device Is Installed” را در بروزرسانی ۱۸۰۹ ویندوز ۱۰ برطرف کنیم؟

برخی از کاربران با نصب بروزرسانی ۱۸۰۹ ویندوز ۱۰ گزارشاتی مبنی بر حذف شدن فایل ها و یا شناخ…