صفحه اصلی اخبار اخبار مایکروسافت قابلیت Ultimate Performance به ویندوز ۱۰ می آید!

قابلیت Ultimate Performance به ویندوز ۱۰ می آید!

۰
0
263

قابلیت جدید در به روزرسانی بعدی ویندوز ۱۰ اضافه خواهد شد و آن حالت Ultimate Performance برای استفاده‌ی نهایت استفاده از سخت افزار دستگاه است. البته هم‌اکنون حالتی تحت عنوان High Performane در دسترس است که در آن حد اکثر سخت افزار در اختیار کاربران می‌باشد. با مایکروسافت‌لایف همراه باشید.


این خبر را منابع نزدیکی به ردموندی‌ها بیان کرده‌اند که در حالت Ultimate Performance کاربران ویندوز ۱۰ بعد از این برای انجام امور سنگین کاری خود خواهند توانست که از نهایت توان سخت افزاری دستگاه بهره ببرند. البته نکته‌ی منفی این قابلیت این است که سیستم بهینه مصرف انرژی سیستم عامل غیر فعال می‌شود و انرژی سخت افزار بیش از پیش خواهد شد.

Ultimate Performance for windows 10

با حالت Ultimate Performance تاخیر های میکروثانیه‌ای در پردازش ازبین می‌رود و سرعت پردازش بیشتر می‌شود. دونا سارکار مدیر اینسایدر‌های ویندوز ۱۰ در توییت خود بیان داشته که فعال کردن حالت Ultimate Performance مصرف انرژی دستگاه تغییر پیدا خواهد کرد و تنها رای طیف خاصی از کاربران فعال خواهد شد.

برای فعال کردن این حالت می‌بایست دستگاهتان به شارژر متصل باشد چرا که مصرف انرژی در Ultimate Performance افزایش می‌یابد. نکته‌ی قابل توجه این حالت آن است که این ویژگی احتمالا به همه‌ی نسخه‌های ویندوز ۱۰ اضافه نخواهد شد و تنها برای نسخه‌ی Pro Workstations می باشد. پس مسلما نمی‌توانید برای بازی از نهایت سخت افزار استفاده کنید.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از فرشته پاکزادیان
بارگذاری بیشتر در اخبار مایکروسافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…