کنفرانس Microsoft Build یکی از کنفرانس های مهم مایکروسافت است که هرساله برای رونمایی و نمایش آخرین دست آورد های نرم افزاری و برنامه نویسی برگزار می‌شود. مخاطب خاص این کنفرنس ها توسعه دهندگان نرم افزار می‌باشند. اکنون زمان رسمی برگزاری این کنفرانس در سال ۲۰۲۰ مشخص شده است. با مایکروسافت لایف همراه باشید…

چیز هایی که لازم است بدانید:

  • ثبت نام  برای حضور در کنفرانس Microsoft Build 2020 به طور رسمی آغاز شده است.
  • کنفرانس توسعه دهندگان در روز های ۱۹ و ۲۱ ماه می (۳۰ اردیبهشت و ۱ خرداد) در شهر واشنگتن برگذار خواهد شد.

توسعه دهندگان هم‌اکنون می‌توانند برای Microsoft Build 2020 ثبت نام کنند. این کنفرانس از ۱۹ تا ۲۱ ماه می در سیاتل، واشنگتن برگزار می‌شود. هدف از این کنفرانس، کمک به توسعه دهندگان برای یادگیری، اشتراک گذاری و تبادل نظر با سایر توسعه دهندگان است. این کنفرانس یکی از شاخص ترین کنفرانس های هرساله مایکروسافت است. برای رفتن به وب سایت رسمی این رویداد و جزئیات ثبت نام بر روی این لینک کلیک کنید.

در صفحه وب سایت ثبت نام، خلاصه ای از اینکه کنفرانس بیلد چگونه می‌تواند به شما کمک کند تا یک توسعه دهنده بهتر باشید داده شده است:

آخرین فناوری ها را تجربه کنید و روش های جدید برای حل چالش های توسعه برنامه های خود بیاموزید. در Microsoft Build با توسعه دهندگان نرم افزار هایی که به صورت روزانه از آن ها استفاده می‌کنید دیدار کنید و با سایر همکاران خود ارتباط برقرار کنید. سوالات و کنجکاوی های خود را به این کنفرانس بیاورید و با الهام گرفتن و یادگیری مهارت های جدید، آن ها را بکار گرفته و به اشتراک گذارید.

در حالی که کنفرانس Microsoft Build یک برنامه مخصوص توسعه دهندگان است، بعضی از کاربران علاقه مند نیز به تماشای آن می‌پردازند. سال گذشته مایکروسافت از ویزگی های جدید مایکروسافت اج رونمایی کرد. همچنین در مورد روش های جدیدی که کرتانا می‌تواند به کمک کاربران بیاید سخن گفته شد. همچنین مایکروسافت از برنامه های خود برای توسعه و گسترش سیستم طراحی Fluent رونمایی کرد. تغییرات در ترمینال ویندوز و رونمایی از بازی Minecraft earth از دیگر وقایع مهم کنفرانس سال گذشته مایکروسافت بود.

لینک های پخش آنلاین این کنفرانس نیز در روز های نزدیک به آغاز آن در اختیار کاربران عزیز سایت قرار خواهد گرفت تا علاقه مندان این کنفرانس را از دست ندهند.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از hamidrezank
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…