جدید ترین نسخه‌ی بازی پرطرفدار God of War توسط استودیو سانتا مونیکا که با زمزمه‌هایی مبنی بر حذف کریتوس می‌باشد منتشر خواهد شد. بعضی از گیمر ها با توجه به منطقه‌ی زمانی خود می‌توانند زودتر از ۲۰ آوریل بازی را تهیه نمایند. با مایکروسافت‌لایف همراه باشید.


۲۰ آوریل معادل ۳۱ فروردین ساعت ۸:۳۰ به وقت ایران می‌توانید نسخه‌ی دیجیتالی بازی را از سایت پلی استیشن استور ایالات متحده آمریکا خریداری نمایید. God of War در تاریخ ۱۹ آوریل معادل ۳۰ فروردین در اروپا و استرالیا منتشر خواهد شد ولی زمان دقیقی از انتشار مشخص نشده است. نسخه‌ی پری لود گاد آو وار نیز طبق اعلام Sony، امروز یعنی ۱۷ آوریل در آمریکا طی زمانی نامشخص منتشر می‌شود.
با خرید نسخه‌ی دیجیتالی God of War محتویاتی هم‌چون: زره مخصوص و تعدادی پوشش دریافت خواهید کرد و تهیه‌ی نسخه‌ی استندارد گاد آو وار صاحب تعداد بالایی آواتار خواهید شد.


در نسخه‌ی جدیدی که منتشر خواهد گردید، بازی دیگر در یونان نخواهد بود و هم‌چنین سلاح کریتوس نیز دیگر وجود ندارد. در این بازی با تبری به نام Leviathan به جنگ اساطیر نورس می‌روید.
در اخباری که به گوش می‌رسد، کوری بارلوگ کارگردان God of War، طی مصاحبه‌ی اخیر خود با سایت IGN بیان داشته:

“در زمان تولید بازی، کارکنان استودیو Sony یا گیمر ها فکر می کردند چرا کریتوس را باید در بازی نگه داریم؟! “


در نسخه‌ی جدید بازی God of War کریتوس در کل بازی یک شخصیت مثبت نخواهد بود بلکه با حفظ روحیه‌ی خشن خود، خود را قابل درک‌تر از قبل خواهد کرد. کریتوس هم چنان یک قاتل درنده است که دشمنان را با خشونت بالای خود تکه تکه می‌کند و قرار است به پسرش سخت گیر تر شود.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2H8V9Hl
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط فرشته پاکزادیان
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

TouchVPN دوباره به استور مایکروسافت وارد شد.

یکی از اپلیکیشن‌های محبوب کاربران ویندوزی، اپلیکیشن TouchVPN است که مدتی از استور حذف شده …