صفحه اصلی اخبار عرضه‌ی سریع‌تر the last of us Part 2 توسط سونی و ناتی داگ

عرضه‌ی سریع‌تر the last of us Part 2 توسط سونی و ناتی داگ

۰
0
57

کارگردان the last of us نیل دراکمن، در حساب توییتر خود خبر از تلاش سونی و ناتی داگ مبنی بر تسریع زمان عرضه‌ی این بازی داده است. با مایکروسافت‌لایف همراه باشید.


قرار بود تا یک ماه و نیم دیگر the last of us Part 2 عرضه شود اما تاخیر خوردن آن سبب شد این تایم به وقت دیگری موکول شود. Sony و Naughty Dog اعلام کردند که عرضه‌ی این بازی تاریخ نا مشخصی دارد. اگر همه چیز بر طبق معمول بود و ویروس کرونا دنیا را در بر نمی‌گرفت، این بازی در وقت خودش عرضه می‌گشت. اما با این وقفه‌ی ایجاد شده هیچ تاریخ دقیقی برای انتشار در دسترس نیست. استودیوی ناتی داگ هیچ تاریخ دقیقی را منتشر نکرده است. کارگردان بازی در صدد کمتر چک کردن شبکه‌های اجتماعی است و تنها در توییتر خود خبر عدم اطلاع دقیق از عرضه‌ی بازی را عنوان کرده است.

هزینه‌ی پیش‌خرید به حساب کسانی که نسخه‌ی دیجیتالی را پرداخت کرده بودند، پس داده شد. کاربران اما هم‌چنان منتظر تاریخ انتشار هستند. Neil Druckmann در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرده که سونی و ناتی داگ در تلاش برای عرضه‌ی هرچه سریع‌تر بازی the last of us Part 2 هستند.

Neil Druckmann

باید گفت که حتی بازه‌ی زمانی انتشار این بازی نیز مشخص نیست و هم‌اکنون این بازی از استور پلی استیشن حذف گردیده است.

اما به هر صورت این ادعا نشان نمی‌دهد چه زمانی این بازی که مدت زیادی از رونمایی آن می‌گذرد، به دست کاربران خواهد رسید. اما حقیقت این را نشان می‌دهد که توسعه دهندگان اشتیاق زیادی برای عرضه‌ی این بازی دارند. نیل دراکمن گفته آن‌ها می‌خواهند هیچ‌کس از تجربه‌ی زودتر بازی جا نماند چون هستند کسانی که امکان دانلود دیجیتالی برایشان مقدور نیست.
شما می‌توانید تریلری را که نیل دراکمن به اشتراک‌ گذاشته از یوتیوب تماشا کنید. این تریلر از the last of us Part 2 به واسطه‌ی طرفداران بازی ساخته شده است.

منبع Gamingbolt

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از فرشته پاکزادیان
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…