صفحه اصلی مقالات ویندوز دیفندر بهترین نمره را در تست های امنیتی کسب کرد!

ویندوز دیفندر بهترین نمره را در تست های امنیتی کسب کرد!

۰
1
355

مایکروسافت هنگامی که ویندوز دیفندر را به عنوان یک آنتی ویروس قوی و قدرتمند در ویندوز ۸ برای تمام رایانه های شخصی معرفی کرد چنین تصور میشد که این پایان کار آنتی ویروس هایی چون کسپراسکای و آواست است اما واقعیت چیزی دیگری شد،این شرکت ها در حال حاضر در حال کار هستند و پایانی هم در کار نبود!

مجله تکنولوژی آلمانی در ژانویه ۲۰۱۸ در گزارشی صرفا عملکرد ویندوز دیفندر را در ویندوز ۱۰ رضایت بخش می داند. زمانی که کاربران باید برای محافظت از سیستم و یا سرویس های خود باید مبلغی بپردازد ، ویندوز دیفندر بصورت کاملا رایگان این وظایف را به طور کامل انجام می دهد!

در آزمون های انجام شده کارشناسان عملکرد ویندوز دیفندر را برای قابلیت محافظ از پوشه ها(Protected Folder) را تحسین برانگیر قلمداد کردند.

در این آزمون آنتی ویروس های Bitdefender Total Security Multi Device 2018 ،Kaspersky Total Security، از ۱۰۰ امتیاز ممکن ۹۳ امتیاز در تست های انجام شده کسب کردند، همچنین آنتی ویروس Avast Premier امتیاز ۸۹ را کسب کرد.

برخی شرکت ها برای حفاظت دربرابر بد افزارهای مختلف علاوه بر پرداخت هزینه های ۶۰ الی ۱۰۰ یورو در سال از جمله هزینه های جداگانه ای مثل امنیت وب، VPN، بلوک صفحه های تبلیغاتی، فیلترهای هرزنامه و موارد دیگر پرداخت می کنند!

من شخصا به عنوان یک کاربر ویندوزی از Defender استفاده می کنم، ویندوز دیفندر بیشترین کارایی و سازگاری را با ویندوز ۱۰ دارد و تا بحال کارنامه مورد قبولی از خود به جا گذاشته است. به نظرم کاربران ویندوزی باید دید خود را  نسبت به امنیت کمی گسترده تر و مایکروسافت را برای امنیت آنلاین خود انتخاب کنند!

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از Mr Afshar
بارگذاری بیشتر در مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…