صفحه اصلی اخبار اخبار مایکروسافت جزئیاتی بیشتر در رابطه با آندرومدا، کارمل و سرفیس لیبرا

جزئیاتی بیشتر در رابطه با آندرومدا، کارمل و سرفیس لیبرا

۰
0
465

دیروز ما از اهداف سخت افزاری مایکروسافت برای امسال و سال بعد سخن گفتیم. حداقل اسم رمز ۴ دستگاه از جمله سرفیس لیبرا، آندرومدا، کارمل و کاپیتولا لو رفته است.با مایکروسافت لایف همراه باشید.نسل ششم سرفیس پرو اسم رمز کارمل را دارد که پیش از این میدانستیم. دستگاه قابل انعطاف ویندوزی که به سرفیس فون نام دارد (در حالی که پیش تر چندین باره اعلام شده که این دستگاه یک گوشی موبایل نخواهد بود) نیز امسال به عنوان بخشی از اکوسیستم دستگاه های جدید خواهد بود. مایکروسافت امید دارد که با عرضه آندرومدا پشتیبانی دیگر شرکت های سخت افزاری را بدست آورد و این دستگاه تنها دستگاه از این دسته بندی جدید نباشد تا شانس موفقیتش بالاتر رود.
احتمال این نیز وجود دارد که مایکروسافت خط تولید سرفیس پرو و سرفیس لپ تاپ خود را با نسل هشتم پردازنده ها بروزرسانی کند. این بروزرسانی به احتمال زیاد نسل بعدی این دستگاه ها نام گذاری نخواهد شد و نامی چون سرفیس پرو با پردازنده نسل هشتم اینتل (و یا دیگر ترکیبات مشابهِ طولانی و گیج کننده) نام خواهد داشت.

همچنین طبق شایعات موجود مایکروسافت قصد عرضه لوازم جانبی جدید با برند سرفیس از جمله یک دستگاه هدفون/میکروفون جدید را دارد. چیز زیادی در این باره نمیدانیم اما انتظار رونمایی از آن را در امسال یا سال بعد داریم.

همواره جایگاه چنین دستگاه قابل‌حملی در میان خانواده‌ی سرفیس‌ها خالی بوده‌است. به نظر شما با ورود چنین دستگاهی به خانواده‌ی سرفیس تغییری در بازار دستگاه‌های همراه بوجود خواهد آمد؟ نظرات خود را با ما در مورد این دستگاه درمیان بگذارید.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از پدرام موسوی
بارگذاری بیشتر در اخبار مایکروسافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…