دیروز ما از اهداف سخت افزاری مایکروسافت برای امسال و سال بعد سخن گفتیم. حداقل اسم رمز ۴ دستگاه از جمله سرفیس لیبرا، آندرومدا، کارمل و کاپیتولا لو رفته است.با مایکروسافت لایف همراه باشید.نسل ششم سرفیس پرو اسم رمز کارمل را دارد که پیش از این میدانستیم. دستگاه قابل انعطاف ویندوزی که به سرفیس فون نام دارد (در حالی که پیش تر چندین باره اعلام شده که این دستگاه یک گوشی موبایل نخواهد بود) نیز امسال به عنوان بخشی از اکوسیستم دستگاه های جدید خواهد بود. مایکروسافت امید دارد که با عرضه آندرومدا پشتیبانی دیگر شرکت های سخت افزاری را بدست آورد و این دستگاه تنها دستگاه از این دسته بندی جدید نباشد تا شانس موفقیتش بالاتر رود.
احتمال این نیز وجود دارد که مایکروسافت خط تولید سرفیس پرو و سرفیس لپ تاپ خود را با نسل هشتم پردازنده ها بروزرسانی کند. این بروزرسانی به احتمال زیاد نسل بعدی این دستگاه ها نام گذاری نخواهد شد و نامی چون سرفیس پرو با پردازنده نسل هشتم اینتل (و یا دیگر ترکیبات مشابهِ طولانی و گیج کننده) نام خواهد داشت.

همچنین طبق شایعات موجود مایکروسافت قصد عرضه لوازم جانبی جدید با برند سرفیس از جمله یک دستگاه هدفون/میکروفون جدید را دارد. چیز زیادی در این باره نمیدانیم اما انتظار رونمایی از آن را در امسال یا سال بعد داریم.

همواره جایگاه چنین دستگاه قابل‌حملی در میان خانواده‌ی سرفیس‌ها خالی بوده‌است. به نظر شما با ورود چنین دستگاهی به خانواده‌ی سرفیس تغییری در بازار دستگاه‌های همراه بوجود خواهد آمد؟ نظرات خود را با ما در مورد این دستگاه درمیان بگذارید.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2I4lZQp
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط پدرام موسوی
بارگذاری در اخبار مایکروسافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

تغییر آیکون‌های رسمی در ویندوز ۱۰

همانطور که می‌دانید در سیستم‌عامل ویندوز نمی‌توان آیکون‌های رسمی مانند درایوها را به صورت …