پس از گمانه زنی های مختلف و پس از انتشار شایعات بی حد مرز و ثبت پتنت های مختلف توست مایکروسافت در مورد دستگاهی به نام سرفیس فون، گویا ساخت تبلت/موبایل تاشو که در حال اجرای نسخه جدیدی از ویندوز ۱۰ به نام اندرومدا است، ساخت و عرضه چنین دستگاهی توسط به واقعیت تبدیل شده ساخت!

جزئیات بیشتری از این دستگاه افسانه ای توسط یک ایمیل داخلی لو رفته است. طبق این سند سرفیس فون یک عضو جدید و هیجان انگیز از خانواده سرفیس ها خواهد بود. سرفیس فون دستگاهی مابین رایانه های شخصی و موبایل ها خواهد بود!

از فرم فاکترهای این دستگاه (کامپیوتر جیبی)چنین مشخص است که سرفیس فون از ادغام نوآوری های سخت افزاری و و نرم افزاری تیم خلاق سرفیس و تیم ویندوز بهره می برد.سرفیس فون قطعا حس تجربه منحصر به فردی را در تجربه رایانش شخصی و متنوع به کاربران القا خواهد کرد.سرفیس فون مرز بین رایانه های شخصی و اسمارت فون ها را از بین خواهد برد! همچنین گفته میشود سرفیس فون از قابلیت کانتینیوم و سرفیس پن نیز پشتیبانی خواهد کرد!

سرفیس فون

بر اساسا اطلاعات منتشر شده این ایمیل محرمانه که برای کارمندان داخلی ارسال شده بود، سرفیس فون همانند کانسپت های ساخته شده بر اساس پتنت های ثبت شده توسط مایکروسافت خواهد بود.برخلاف سایر دستگاه های موجود در بازار سرفیس فون یک دستگاه تبلت/موبایل تاشو که با لولاهایی در وسط دستگاه تعبیه شده است میتوان سرفیس فون را همانند یک کتاب باز و بسته کرد!

با توجه به اطلاعات درز کرده، سرفیس فون قطعا از قلم استایلوس و برنامه های یاداشت برداری پشتیبانی می کند ولی هنوز مشخص نیست که پردازنده این دستگاه اینتل یا arm خواهد بود!

بر اساسا ادعای سایت verge سرفیس فون در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهد شد! احتمالا بعد از عرضه این دستگاه توسط مایکروسافت شرکت های دیگری نیز به دنباله روی از مایکروسافت چنین دستگاه هایی با برند های مختلف به بازار خواهد بود! اما با وجود این ادعاها گفته می شود احتمال کنسل شدن سرفیس فون توسط مایکروسافت نیز می رود!

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2tH4mlv
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

اپلیکیشن یونیورسال وینگو مپس(Wingo maps)از استور مایکروسافت حذف شد

اپلیکیشن یونیورسال وینگو مپس(Wingo maps) کلاینت غیر رسمی گوگل مپ که توسط گروه برنامه نویسی…