صفحه اصلی اخبار نگاه نزدیک به رابط کاربری و وِیژگی های دوربین مایکروسافت Surface Duo

نگاه نزدیک به رابط کاربری و وِیژگی های دوربین مایکروسافت Surface Duo

۰
0
115

با اینکه Surface Duo به صورت پیش فروش در دسترس قرار دارد اما ما هنوز چیز زیادی راجب دوربین این دستگاه نمی دانیم، مشخصات Surface Duo اخیرا منتشر شده است و ما مطمئنا می دانیم که این دستگاه از دوربین ۱۱ مگاپیسکلی بهره می برد؛ اما ما در حال حاضر نمی دانیم که کاربرد این دروبین در دنیای واقعی چگونه است؟ از عملکرد و ویژگی های این دوربین و همینطور رابط کاربری این دوربین اطلاعات زیادی نداریم.

البته هم اکنون ما میتوانیم نیم نگاهی به رابط کاربری با توجه به اسکرین شات های منتشر شده بیاندازیم. این تصاویر به ما نشان می دهد که دوربین Surface Duo چه ویژگی هایی دارد. آیا ویژگی های یک دوربین استاندارد که ما از آن انتظار داریم را دارد یا خیر.

Surface Duo
رابط کاربری Surface Duo

در پایین می توانید نگاهی به حالت های عکاسی که سرفیس دئو از آن پشتیبانی می کند بیاندازید:

  • Photo
  • Video
  • Slow-mo
  • Portrait
  • Panorama

می بینیم که در امتداد بالا رابط کاربری دوربین، کاربر می تواند یک تایمر برای عکس گرفتن تنظیم کند ، و در حالت عکس ، فلاش را روشن یا خاموش کند. در امتداد پایین رابط کاربری دوربین نیز یک دکمه برای ضبط ویدیو وجود دارد، و در گوشه سمت راست پایین آیکن گالری عکسهای اخیراً گرفته شده شماست، قرار دارد. هیچ چیز به خصوصی در دوربین Surface Duo وجود ندارد.

علاوه بر این، ما اسکرین شات هایی از اولین باری که برنامه کمرا سرفیس دئو را اجرا می کنیم، مشاهده می کنیم. دمویی مختصر از نحوه عکس گرفتن، و همچنین برگرداندن صفحه نمایش برای گرفتن عکس سلفی به ما نشان می دهد.

این تصاویر در جریان یک برنامه  زنده پرسش و پاسخ مستقیم در مورد Surface Duo است که در فروشگاه مایکروسافت ضبط شده است. با این حال هنوز این تصاویر  به ما نمی گویند که چقدر این دوربین خوب یا بد است ، نظر شما در مورد رابط کاربری و ویژگی های برنامه دوربین چیست؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

 

 

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از Mr Afshar
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…