ما اخیرا متوجه شدیم که مایکروسافت قرار است بی رحمانه به پشتیبانی از مایکروسافت اج پایان دهد. اج سهم یک رقمی در بازار مرورگرهای دسکتاپ را دارا می باشد.

بر اساس این گزارش، مایکروسافت در حال جایگزینی موتور رندرینگ EdgeHTML  با موتور رندرینگ مرورگرو کرومیوم که توسط مرورگرهای کروم، اوپرا و سافاری استفاده می شود است. کرومیوم یک پروژه متن باز است که مرورگرهای مختلف را میزبانی می کند.

این مرورگر که با اسم رمز Anaheim  شناخته می شود. این مرورگر در سال بعد میلادی پس از آزمایش اینسایدرها در نسخه بعدی ویندوز ۱۰ (۱۹H1) به طور کامل جایگزین مرورگر اج خواهد شد.

البته در حال حاضر در مرورگر اج نسخه اندروید از موتور رنددرینگ کرومیوم استفاده می کند و این بدان معنا است که این مرورگر باید بتواند از افزونه های مرورگر کروم نیز پشتیبانی کند اما مشکل اساسی پوسته مرورگر اج است که میتواند مشکلات حادی را به وجود بی آورد،  به هر حال مرورگر اج تجربه متفاوت تری را نسبت به مرورگر کروم در ویندور ۱۰ ارائه می کند و نسبت به مرورگر کلاسیک و قدیمی اینترنت اکسپلورر گزینه های بیشتر و پشرفته تری را در اختیار کاربران قرار می دهد

ما اخیرا متوجه شدیم که مایکروسافت چگونه بی رحمانه به پشتیبانی از مایکروسافت اج پایان می دهد. اج سهم یک رقمی در بازار مرورگرهای دسکتاپ را دارا می باشد.

بر اساس این گزارش، مایکروسافت در حال جایگزینی موتور رندرینگ EdgeHTML با موتور رندرینگ مرورگرو کرومیوم که توسط مرورگرهای کروم، اوپرا و سافاری استفاده می شود است. کرومیوم یک پروژه متن باز است که مرورگرهای مختلف را میزبانی می کند.

این مرورگر که با اسم رمز Anaheim شناخته می شود. این مرورگر در سال بعد میلادی پس از آزمایش اینسایدرها در نسخه بعدی ویندوز ۱۰ (۱۹H1) به طور کامل جایگزین مرورگر اج خواهد شد.

البته در حال حاضر در مرورگر اج نسخه اندروید از موتور رنددرینگ کرومیوم استفاده می کند و این بدان معنا است که این مرورگر باید بتواند از افزونه های مرورگر کروم نیز پشتیبانی کند اما مشکل اساسی پوسته مرورگر اج است که میتواند مشکلات حادی را به وجود بی آورد،  به هر حال مرورگر اج تجربه متفاوت تری را نسبت به مرورگر کروم در ویندور ۱۰ ارائه می کند و نسبت به مرورگر کلاسیک و قدیمی اینترنت اکسپلورر گزینه های بیشتر و پیشرفته تری را در اختیار کاربران قرار می دهد

لینک کوتاه شده: https://goo.gl/Bfcyz2
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

اولین کنفرانس هوش مصنوعی ۲۰۱۹ ایران + کد تخفیف خرید بلیط کنفرانس

کنفرانس هوش مصنوعی ۲۰۱۹ ایران نخستین سری از کنفرانس های سالیانه هوش مصنوعی ایران می‌باشد. …