روز گذشته کمپانی مایکروسافت برنامه ای با نام Bing Wallpaper منتشر کرد که قابلیت جدیدی در اختیار کاربران قرار می دهد. برای اطلاع از جزئیات این برنامه با مایکروسافت لایف همراه باشید.

اطلاعاتی که باید در این مورد بدانید:

  • مایکروسافت برنامه رسمی Bing Wallpaper را این هفته برای Windows راه اندازی کرد.
  • این برنامه روزانه تصویر قرار گرفته روی Bing Homepage را به عنوان تصویر پس زمینه ویندوز شما قرار می‌دهد.
  • این ویژگی به مانند ویژگی تغییر پس زمینه به صورت خودکار در Microsoft launcher اندروید عمل می‌کند که روزانه تصاویر Homepage بینگ را به نمایش می‌گذارد.

یکی از بیشترین درخواست های طرفداران مایکروسافت در مورد اضافه شدن قابلیتی بود که به صورت خودکار تصویر دسکتاپ با تصویر Homepage موتور جستجوگر بینگ تنظیم شود. روز گذشته مایکروسافت برنامه رسمی خود را با نام Bing Wallpaper را منتشر کرد که قابلیت انجام این کار را به کاربران می‌دهد.

Bing Wallpaper یک برنامه ساده است که شما به راحتی می توانید آن را از اینجا دانلود و نصب کنید. پس از نصب، برنامه به صورت خودکار در سیستم شما اجرا می‌شود. این برنامه که با موتور جستجوگر Bing کار میکند به صورت خودکار هر روز یک تصویر به عنوان تصویر پس زمینه دسکتاپ شما قرار میدهد.

با Bing Wallpaper مکان های جدید را کشف کنید.

ویژگی جالب این برنامه این است که تصاویری که هر روز به عنوان تصویر پس زمینه کاربران قرار می دهد از مکان های دیدنی سرتاسر دنیا هستند که شما می توانید نام و محل این جاذبه های گردشگری را در این برنامه که در قسمت Taskbar ویندوز شما قرار دارد مشاهده کنید و در صورت کلیک بر روی آنها وارد موتور جستجوگر Bing شوید و در مورد این مکان ها و جاذبه گردشگری اطلاعات زیادی بدست آورید.

این تصاویر در واقع تصاویری هستند که روزانه در صفحه اصلی بینگ یعنی Bing Homepage قرار می گیرند.

منبع  windows central

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از حسین قلیزاده
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…