یکی از دغدغه‌های اخیر بسیاری از شرکت‌های فناوری که تلاش‌های زیادی نیز انجام گرفته، تبدیل گوشی به پی سی می‌باشد. در نمایشگاه CES 2018 سرویس ابری به نام Huawei Cloud توسط هواوی معرفی شدکه این رویا به واقعیت مبدل گردید. با مایکروسافت‌لایف همراه باشید.

 

Huawei Cloud اپلیکیشنی فوق العاده است که می‌توانید به وسیله‌ی آن ویندوز ۱۰ دسکتاپ را روی موبایل نمایش دهید. Thin Client سیستمی است که توان پردازش خود را ای یک سرور تامین می‌کند که این سیستم به کار رفته در Huawei Cloud می‌باشد. Thin Client با تبدیل شدن به یک سیستم مجازی و اجرای آن بر روی Huawei Cloud ویندوز ۱۰ را روی موبایل ران می‌کند. پس ویندوز ۱۰ تنها روی هواوی اجرا نمی‌شود بلکه روی Huawei Cloud واقع شده است. لازم به ذکر است که سرعت اجرای ویندوز ۱۰ روی گوشی مورد نظرتان بسته به سرعت اینترنت شما دارد.


طی نمایشگاه CES 2018 هواوی از یک کیبورد، موس و هم‌چنین یک داک و کابل HDMI برای نمایش ویندوز ۱۰ روی یک نمایشگر بزرگ استفاده کرد. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که Huawei Cloud هم‌زمان با اجرای ویندوز ۱۰ روی گوشی اجازه‌ی دسترسی به فایل‌ها و تصاویر گوشی را نیز می‌دهد. پس شما می‌توانید هم‌زمان با ران ونیدوز ۱۰ روی گوشی، توسط گوشی عکس گرفته و روی ویندوز ۱۰ (که بر گوشی است) با برنامه‌ی فوتوشاپ عکس را ادیت نمایید.

در حال حاضر تنها در کشور چین سرور های هواوی کلود قرار گرفته اند. احتمال در نظر گرفتن سرور های از هواوی کلود برای اروپا نیز وجود دارد ولی برای آمریکا هنوز برنامه ای نیست.
هم‌چنین باید گفت که قبل از هواوی، ردموندی‌ها نیز نسخه ای از ویندوز ۱۰ را برای موبایل‌های هوشمند توسعه داده اند که تولید این مهم چندی پیش توسط مایکروسافت کنسل شد.

دستگاه‌های پشتیبانی کننده از Huawei Cloud:
• Huawei P20
• Huawei P20 Pro
• Huawei Mate 10
• Huawei Mate R5
• Huawei MediaPad M5

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط فرشته پاکزادیان
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

TouchVPN دوباره به استور مایکروسافت وارد شد.

یکی از اپلیکیشن‌های محبوب کاربران ویندوزی، اپلیکیشن TouchVPN است که مدتی از استور حذف شده …