از این پس بازیکنان می‌توانند شخصیت Nemesis را توسط Nicholai Ginovaef، جدیدترین مغز متفکر Resident Evil Resistance احضار کنند. برای اطلاع از این خبر با مایکروسافت لایف همراه باشید.

Nemesis بی شک یکی از به یاد ماندنی ترین دشمن ها در سری بازی Resident Evil می‌باشد که به عنوان شخصیت منفی اصلی در بازی Resident Evil 3 و همچنین بازسازی آن یعنی Resident Evil 3 Remake حضور داشت. Nemesis دستور داشت تمام اعضای گروه S.T.A.R.S را از بین ببرد.

Nicholai Ginovaef جدید ترین مغز متفکر در Resident Evil Resistance می‌توانند شخصیت Nemesis را به عنوان یک شخصیت قابل بازی احضار کند و بازیکن می‌تواند کنترل شخصیت Nemesis را در دست بگیرد و از قدرت های او در بازی استفاده کند.

Resident Evil Resistance بخش چند نفره آنلاین بازی Resident Evil 3 Remake می‌باشد که در آن یک تیم چهارنفره در برابر یک مغز متفکر قرار می‌گیرد که وظیفه آن نابودی این چهار بازمانده در بازی می‌باشد.

Nicholai Ginovaef در بازی با داشتن دوربین و مهارت ردیابی بازمانده ها، به نوبه خود یکی از قدرتمند ترین مغز های متفکر Resident Evil Resistance محسوب می‌شود در این بین اضافه شدن قابلیت احضار Nemesis کار را برای بازماندگان به مراتب سخت تر می‌کند.

منبع : Gamesradar

بیشتر بخوانید:

شایعه: بازی جدید Batman یک سافت ریبوت خواهد بود

از بازی Mafia :Trilogy رونمایی شد

بازی ترسناک The Medium معرفی شد

تریلر رسمی بازی Assassins Creed: Valhalla منتشر شد

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از حسین قلیزاده
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…