در بامداد امروز، طبق مصاحبه‌ای پس از کنفرانس مربوط به ایکس باکس در E3 2018، رئیس این بخش، فیل اسپنسر، تولید نسل بعدی ایکس باکس را تایید نمود. با مایکروسافت‌لایف همراه باشید.

فیل اسپنسر (Phil Spencer) عنوان کرد:
“تیم ما در حال مهندسی کنسول بعدی ایکس باکس می‌باشد و تهعد خود را به تولید این کنسول از دست نمی‌دهیم.
تاکید اسپنسر بیشتر بر روی این موضوع بود که بهترین مکان تجربه‌ی بازی‌های کنسولی، ایکس باکس می‌باشد. شاید بتوان گفت که نظر او درست است چرا که در اجرای بازی‌های مولتی پلتفرم، عملکرد ایکس باکس وان ایکس از پلی استیشن ۴ بسیار بهتر بوده است. همان طور که در مقاله‌ی پیشین نیز عنوان کردیم، رئیس بخش ایکس باکس مایکروسافت، فیل اسپنسر، به کار کمپانی بر روی یک سرویس استریم بازی تاکید کرد. البته طبق گفته‌ی او، این سرویس هنوز تا رونمایی زمان نیاز دارد ولی می‌تواند بازی‌های با کیفیت کنسولی را روی هر دستگاهی اجرا نماید.

اعتقاد بسیاری از مردم این گونه بود که نسل هشتم، آخرین نسل کنسول‌هاست. اما حرف تاکیدی اسپنسر، تایید این مهم بود که کنسول‌ها از بازی‌های ویدئویی کنار نمی‌روند.
کمی عجیب بود که مایکروسافت از کنسول نسل بعدی خود مدت‌ها قبل از رونمایی سخن بگوید. شاید هدف این کمپانی از نگرانی درآوردن کاربرانی است که عملکرد ایکس باکس وان را ضعیف می‌دانستند و نگران آینده‌ی آن بودند. در سال آینده در خلال نمایشگاه E3 2019، درباره‌ی کنسول بعدی خبرهای بیشتری را می‌شنویم.


در آخر اسپنسر اذعان داشت که کاربران و طرفداران ایکس باکس همیشه منتظر بهترین‌ها از جانب ایکس باکس باشند.

در خلال نمایشگاه E3 2018 مایکروسافت در کنفرانس خود از تعدادی بازی جدید رونمایی کرد که در این بین می‌توان به: Forza Horizon 4 و Battlefield 5 اشاره کرد.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2y2K3n8
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط فرشته پاکزادیان
بارگذاری در اخبار مایکروسافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

TouchVPN دوباره به استور مایکروسافت وارد شد.

یکی از اپلیکیشن‌های محبوب کاربران ویندوزی، اپلیکیشن TouchVPN است که مدتی از استور حذف شده …