تبلت تاشو افسانه ای مایکروسافت که گهگاه سرخط خبرهای سایت های تکنولوژی دنیا بود و فن های مایکروسافتی چندین سال منتظر عرضه چنین دستگاهی از جانب مایکروسافت بوده اند گویا تیرشان به خطا رفته است!

پانوس پانای مدیر بخش سرفیس مایکروسافت در مصاحبه ای در ۱۳ جولای وجود چنین دستگاهی را تکذیب کرده است.

در این مصاحبه ازپانوس پانای خواسته میشود که سرفیس فون جزوی از نقشه راه مایکروسافت باشد، اما او گویا در جواب به این درخواست طفره میرفته است، گفت: مسئله اصلی درباره تغییر فرم فاکتورهای موجود و وفق دادن کاربران با چنین دستگاه هایی است و همچنین استفاده از قابلیت های مثل جا به جایی آسان بین قلم و کیبرد سخن گفت! اما در نهایت مستقیما گفت: خب، من نمیخواهم بگویم که این قابلیت ها شامل سرفیس فون نمی شود!

پانوس پانای در ادامه مصاحبه گفت: در نقشه راه مایکروسافت نیازی به چنین محصولی (سرفیس فون) دیده نمی شود و مستقیما اشاره می کند که این فرم فاکتورهای جدید شامل سرفیس فون نمی شود!

لورن گود در ادامه این مصاحبه مطبوعاتی از پانوس پانای پرسید که آیا مایکروسافت بر روی یک دستگاه کوچکتر(سرفیس) با قابلیت LTE کار می کند که میتواند مانند یک اسمارت فون عمل کند؟

مدیر بخش سرفیس در جواب گفت: دستگاه های سرفیس در آینده می تواند به عنوان دستگاه های ارتباطی استفاده شوند اما نه به معنای سنتی (احتمالا منظورش به صورت گوشی نیست) بلکه به معنا تکامل یافته!

بسیاری در گذشته معتقد بودند که دستگاه اندرومدا(سرفیس فون) از قابلیت ارتباط تلفنی پشتیبانی خواهد کرد، این گوشی به معنای سنتی مرسوم کاربرد نخواهد داشت. چیزی که میتوان از این مصاجبه پانوس پانای برداشت کرد این بود که امکان دارد این دستگاه قابل انعطاف(تاشو) مایکروسافت درآینده نمی تواند جایگزین اسمارت فون های مرسوم امروزه  شما شوند. راه های زیادی برای پاسخ دادن به این مشکلات وجود دارد اما جواب اساسی این است که چرا پتنت های بسیاری از چنین دستگاهی توسط مایکروسافت ثبت شده بود و گزارش شده بود!؟

مصاحبه این بخش از صحبت های پانوس پانای را میتوانید در اینجا بشنوید.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از حامد افشار
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پست پیشنهادی

نحوه حذف ویروس های پیچیده ویندوز ۱۰ با ویندوز دیفندر آفلاین

گرچه آنتی ویروس ویندوز دیفندر برای حفاظت هرچه بیشتر از ویندوز ۱۰ طراحی شده است اما هکر ها …