چندی پیش انویدیا بروزرسانی جدیدی برای درایور ۳۸۸.۷۱ WHQL منتشر کرد. بر اساس صفحه پشتیبانی این کمپانی به نظر می رسد این بروزرسانی آخرین بروزرسانی برای کامپیوتر های ۳۲ بیتی باشد.

بر اساس گفته Ars Technica آخرین پچ بروزرسانی برای این معماری برای گرافیک ۳۹۰ است که احتمالا در ماه ژانویه منتشر خواهد شد. همچنین انویدیا اعلام کرده که بروز رسانی های رفع اشکال های امنیتی برای این معماری فقط تا سال آینده منتشر می شود ، این بروز رسانی ها هیچ شامل  ویژگی های جدید و  بهینه سازی نمی شوند.

این تغییرات برای تمامی کاربران ویندوز ۷ ، ۸ ، ۸.۱ ، ۱۰ ، لینوکس و FreeBSD صورت می گیرد. این تغییرات در صورتی برای این کاربران صورت می گیرد که از سیستم ۳۲ بیتی استفاده می کنند این تغییرات حتی برای کسانی که از سخت افزار ۳۲ بیتی با سیستم عامل ۶۴ بیتی استفاده می کند صدق می کند.

در واقع دلایلی مختلفی برای استفاده از معماری ۳۲ بیتی وجود دارد ، یکی از این دلایل ها استفاده کاربران از نرم افزار های قدیمی است اما انویدیا بنا به دلایلی این کار انجام داده ، اگر شما می خواهید از این برنامه ها استفاده کنید و قادر به نصب ویندوز ۶۴ بیتی نیستید بهتر است از روش هایی مانند مجازی سازی برای نصب این برنامه ها استفاده کنید.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط سعید جمالی
بارگذاری در اخبار عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

نحوه دریافت OpenNAT در XboxOne به وسیله UPnP

هنگامی که با مشکلات و مسائل مربوط به شبکه در Xbox One مواجه شدید به اولین چیزی که باید فکر…