چندی پیش انویدیا بروزرسانی جدیدی برای درایور ۳۸۸.۷۱ WHQL منتشر کرد. بر اساس صفحه پشتیبانی این کمپانی به نظر می رسد این بروزرسانی آخرین بروزرسانی برای کامپیوتر های ۳۲ بیتی باشد.

بر اساس گفته Ars Technica آخرین پچ بروزرسانی برای این معماری برای گرافیک ۳۹۰ است که احتمالا در ماه ژانویه منتشر خواهد شد. همچنین انویدیا اعلام کرده که بروز رسانی های رفع اشکال های امنیتی برای این معماری فقط تا سال آینده منتشر می شود ، این بروز رسانی ها هیچ شامل  ویژگی های جدید و  بهینه سازی نمی شوند.

این تغییرات برای تمامی کاربران ویندوز ۷ ، ۸ ، ۸.۱ ، ۱۰ ، لینوکس و FreeBSD صورت می گیرد. این تغییرات در صورتی برای این کاربران صورت می گیرد که از سیستم ۳۲ بیتی استفاده می کنند این تغییرات حتی برای کسانی که از سخت افزار ۳۲ بیتی با سیستم عامل ۶۴ بیتی استفاده می کند صدق می کند.

در واقع دلایلی مختلفی برای استفاده از معماری ۳۲ بیتی وجود دارد ، یکی از این دلایل ها استفاده کاربران از نرم افزار های قدیمی است اما انویدیا بنا به دلایلی این کار انجام داده ، اگر شما می خواهید از این برنامه ها استفاده کنید و قادر به نصب ویندوز ۶۴ بیتی نیستید بهتر است از روش هایی مانند مجازی سازی برای نصب این برنامه ها استفاده کنید.

لینک کوتاه شده: https://goo.gl/vMCY2P
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط سعید جمالی
بارگذاری در اخبار عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

آموزش اتصال پرینتر وایرلس به ویندوز ۱۰

به جرات می توان گفت یکی از بزرگترین دستاورد های ساخت شبکه وایرلس و به دنبال آن پرینتر وایر…