صفحه اصلی اخبار تغییر هویت لانچر اندرویدی مایکروسافت!

تغییر هویت لانچر اندرویدی مایکروسافت!

۰
0
245

مایکروسافت لانچر مشهور اندرویدی خود را متحول کرد! با مایکروسافت لایف همراه باشید تا ویژگی های جدید این لانچر را بررسی کنیم.

لانچر محبوب این شرکت که همگی با نام Arrow می شناختیم به لانچر “مایکروسافت” تغییر نام داد. با وجود داشتن یکپارچگی های زیاد با سایر سرویس های مایکروسافت اما نام قبلی این لانچر هیچ سنخیتی با مایکروسافت نداشت. همانطور که در تصویر بالا هم مشاهده می کنید، لوگوی این نرم افزار هم دست خوش تغییراتی شده است.

علاوه بر نام و لوگو جدید، تغییرات بزرگی در ظاهر برنامه ایجاد شده است. مایکروسافت ظاهر برنامه را بهینه تر کرده است تا رابط کاربری شسته و رفته تری در اختیار کاربران قرار دهد. این بروز رسانی همچنین ویژگی “ادامه از رایانه شخصی” را به همراه دارد. این ویژگی امکان باز کردن یک تصویر یا یک لینک از طریق گوشی همراه در کامپیوتر شخصی مجهز به ویندوز ۱۰ را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ازرا پارک مهندس مایکروسافت درباره ویژگی های جدید این محصول در فروم مخصوص مایکروسافت لانچر گفت: “به عنوان قدمی دیگر از سفرمان بسیار خرسندیم تا اعلام کنیم لانچر Arrow اکنون مایکروسافت لانچر است. نه تنها محصول جدید را بازنویسی کرده ایم، بلکه ویژگی های جدیدی را اضافه کرده ایم. ویژگی هایی که نشان دهنده هدف ما منبی بر ارائه تجربه ای کارآمد،شخصی سازی شده و بهینه شده برای تمامی کسانی که از اندروید استفاده می کنند می باشد. ماموریت ما این است که تمام کاربران سیستم عامل اندروید بتوانند گوشی هوشمند خود را آنگونه که دوست دارند شخصی سازی کنند، سازمان یافته باشند، و به همه دستگاه های خود دسترسی داشته باشند.”

این بروز رسانی همچنین شامل پشتیبانی از حرکت های کاربر و توانایی برای پین کردن مخاطبین در صفحه اول گوشی می شود؛ مانند ویژگی برنامه People ویندوز ۱۰.

در صورت تمایل می توانید این برنامه را از گوگل پلی دانلود کنید. در صورت استفاده از لانچر جدید لطفا تجربه کاربری خود را با ما در میان بگذارید.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از مرتضی اسدزاده
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…