بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر ویندوز ۷ در ۱۲ ماه آینده باید به ویندوز ۱۰ مهاجرت کنند. در صورت عدم مهاجرت این کاربران با حملات بدافزار  و آسیب پذیری های کشف نشده در آینده مواجه خواهند شد.

بهترین سناریو برای کاربران سنتی ویندوز ۷  این است که کاربران این سیستم عامل قدیمی بدون هیچ وقفه ای به ویندوز ۱۰ بروزرسانی کنند، اما ممکن است این کاربران در طی پروسه بروزرسانی با خطا ها و با مشکلات ناشناخته ای مواجه شوند که روند بروزرسانی را با مشکل روبرو کند.

مایکروسافت در برنامه ویندوز اینسایدر نشان داده است که چگونه قصد دارد بهبود هایی در روند بروزرسانی را انجام دهد.

در ابتدا کاربران در خطا های مواجه شده  با مقالات لینک دار مرتبط با خطاهای مواجه شده روبرو خواهند شد. به این معنی که کاربران میتوانند برای حل مشکلات خود بر روی این مقالات کلیک کنند و آنها را بخوانند، کاربران قبلا مجبور بودن مشکلات خود را در انجمن های تخصصی مایکروسافت مطرح کنند.

ثانیا زمانی که کاربران با یک برنامه ناسازگار مواجه می شوند به سادگی به کاربران پیشنهاد حذف برنامه را می دهد. این پروسه به کاربران کمک می کند که برنامه های ناسازگار به راحتی حدف کنند و یا به نسخه های بروز تر و سازگارتر بروز کنند.

این تغییرات در بروزرسانی آپریل ۲۰۱۹ ویندوز ۱۰ در دسترس خواهد بود، هدف مایکروسافت از این تغییرات مدیریت خطاهایی است که کاربران در پروسه بروزرسانی مواجه می شوند است  و اشتباهات کاربرانی را که در پروسه بروزرسانی به مشکل میخورند را کمتر می کند و از دلسرد کردن کاربران در حین بروزرسانی جلوگیری می کند.

لینک کوتاه شده: https://goo.gl/N3RHj3
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

اولین کنفرانس هوش مصنوعی ۲۰۱۹ ایران + کد تخفیف خرید بلیط کنفرانس

کنفرانس هوش مصنوعی ۲۰۱۹ ایران نخستین سری از کنفرانس های سالیانه هوش مصنوعی ایران می‌باشد. …