با وجود اینکه که نسخه ویندوز ۸ و ۸.۱  به کل برچیده شد و ویندوز ۱۰ موبایل در تصاحب سهم فروش عاجز ماند، مایکروسافت هنوز دست بردار نیست. با وجود شکست های پی در پی خبرهای اخیر از طراحی دستگاه ویندزوی موبایلی جدید می گویند. در ادامه با مایکروسافت لایف همراه باشید.

بر اساس تیتر گزارش جدید Petri’s Brad Sams، مایکروسافت در حال آزمایش داخلی سخت افزار جدید برای ویندوز ۱۰ موبایل است. ظاهراً این سخت افزار با طراحی جدید و متفاوت از آنچه هم اکنون هست خواهد بود.

تا آنجا که Sams حدس می زند که این موبایل حداکثر تا یک سال رونمایی می شود. بی شک موبایل جدید توانایی اجرای برنامه های یونیورسال را خواهد داشت ولی باید تجربه کاربری را در بخش نرم افزار و سخت افزار برای افزایش سهم فروش در بازار ارتقاء بخشد.

تا کنون مایکروسافت از مشتریان و خرده فروشان برای آزمایش سخت افزار های خود قبل از عرضه کمک گرفته است به همین خاطر به نظر می رسد به صورت خصوصی در حال استفاده از گوشی جدید هستند. از آنجا که مشتریان بی ثبات و فراموش کار هستند شاید گذشته بد ویندوز موبایل را فراموش کنند چراکه بازار همواره در حال تغییر است و این برای تغییر کردن اکوسیستم موبایلی ویندوز کمک می کند.

بسیاری براین باورند که مایکروسافت در ARM جایگاه ویژه ای خواهد داشت که منجر به پیروزی ویندوز ۱۰ موبایل می شود. به نظر بعید می آید که نسخه ARM ویندوز ۱۰ صرفا تکرار ویندوز ۱۰ حرفه ای بر روی لپتاپ باشد. بنظر می رسد مایکروسافت در حال نام گذاری ویندوز ده موبایل به نامی دیگر است که در بروزرسانی های  اخیر ارائه بروزرسانی با نام ویندوز ۱۰ برای ARM این ادعا را محکم تر می کند.

سوای اینهمه شکست در زمینه موبایل، از ویندوز پاکت پی سی گرفته تا ویندوزفون ۷، بی شک اتفاقاتی که پیش رو داریم بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از هادی دانا
بارگذاری بیشتر در اخبار مایکروسافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پست پیشنهادی

هر آن چیزی که از سری ایکس Xbox می دانیم

سری ایکس Xbox در تاریخ 13 دسامبر سال 2019 در رویداد The Game Awards رونمایی شد. این دستگاه…