صفحه اصلی اخبار اخبار بیلد مایکروسافت بیلد ۱۵۲۵۴.۳۱۳ را برای رفع ایراد باز کردن فایل PDF در ویندوز موبایل منتشر کرد!

مایکروسافت بیلد ۱۵۲۵۴.۳۱۳ را برای رفع ایراد باز کردن فایل PDF در ویندوز موبایل منتشر کرد!

۰
0
270

پس از اندکی تأخیر، در نهایت مایکروسافت پچ بروزرسانی ماه مارس را برای بروزرسانی ۱۷۰۹ ویندوز موبایل منتشر کرد. در ادامه با مایکروسافت لایف همراه باشید.

دستگاه های دارای این شماره از بروزرسانی هم اکنون می توانند با بروزرسانی گوشی خود به بیلد ۱۵۲۵۴.۳۱۳ مشکل باز کردن فایل های PDF در اِج را برطرف کنند. همچنین این بیلد تمامی بهبود های بیلد ۱۵۰۶۳.۹۶۶ را نیز شامل می شود، بیلدی که به عنوان بروزرسانی ماهانه سه شنبه برای ویندوز ۱۰ نسخه ۱۷۰۳ نیز منتشر شده بود.

هم اکنون که در حال نگارش این خبر هستیم بیلد جدیدی برای دسته اینسایدر فست منتشر نشده است. گرچه مایکروسافت انتشار بیلد اینسایدر را برای ویندوز ۱۰ موبایل متوقف کرده ولی ماه پیش پس از انتشار بیلد ۱۵۲۵۴.۲۴۸ برای اعضای غیر اینسایدر، بیلد ۱۵۲۵۴.۲۴۹ پس از گذر چند روز برای اعضای اینسایدر فست منتشر شد.

حتی در صورتی که مایکروسافت قصد انتشار ویندوز ۱۰ نسخه ۱۸۰۳ را داشته باشد، ویندوز ۱۰ موبایل در نسخه ۱۷۰۹ باقی خواهد ماند. این به این معنی است که سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل تنها بروزرسانی امنیتی را دریافت خواهد کرد و با هیچگونه تغییرات بنیادی به خصوصی همراه نخواهد بود. اگر همچنان از یک گوشی ویندوزی استفاده می کنید پس از دریافت این بروزرسانی نکته نظرات خود را در بخش نظرات به ما ارسال کنید.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از هادی دانا
بارگذاری بیشتر در اخبار بیلد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…