پس از اندکی تأخیر، در نهایت مایکروسافت پچ بروزرسانی ماه مارس را برای بروزرسانی ۱۷۰۹ ویندوز موبایل منتشر کرد. در ادامه با مایکروسافت لایف همراه باشید.

دستگاه های دارای این شماره از بروزرسانی هم اکنون می توانند با بروزرسانی گوشی خود به بیلد ۱۵۲۵۴.۳۱۳ مشکل باز کردن فایل های PDF در اِج را برطرف کنند. همچنین این بیلد تمامی بهبود های بیلد ۱۵۰۶۳.۹۶۶ را نیز شامل می شود، بیلدی که به عنوان بروزرسانی ماهانه سه شنبه برای ویندوز ۱۰ نسخه ۱۷۰۳ نیز منتشر شده بود.

هم اکنون که در حال نگارش این خبر هستیم بیلد جدیدی برای دسته اینسایدر فست منتشر نشده است. گرچه مایکروسافت انتشار بیلد اینسایدر را برای ویندوز ۱۰ موبایل متوقف کرده ولی ماه پیش پس از انتشار بیلد ۱۵۲۵۴.۲۴۸ برای اعضای غیر اینسایدر، بیلد ۱۵۲۵۴.۲۴۹ پس از گذر چند روز برای اعضای اینسایدر فست منتشر شد.

حتی در صورتی که مایکروسافت قصد انتشار ویندوز ۱۰ نسخه ۱۸۰۳ را داشته باشد، ویندوز ۱۰ موبایل در نسخه ۱۷۰۹ باقی خواهد ماند. این به این معنی است که سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل تنها بروزرسانی امنیتی را دریافت خواهد کرد و با هیچگونه تغییرات بنیادی به خصوصی همراه نخواهد بود. اگر همچنان از یک گوشی ویندوزی استفاده می کنید پس از دریافت این بروزرسانی نکته نظرات خود را در بخش نظرات به ما ارسال کنید.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط هادی دانا
بارگذاری در اخبار بیلد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

تبلت اقتصادی مایکروسافت سرفس گو معرفی شد!

چند ماه قبل ما گزارش دادیم که مایکروسافت ممکن است بر روی یک تبلت Surface ارزان قیمت کار کن…