مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای جایگزینی Snipping Tool با  برنامه Screen Sketch جدید می باشد. این تغییر برای نخستین بار در بیلد حلقه فست ویندوز اینسایدر مشاهده شد. با مایکروسافت لایف همراه باشید.

کاربران ویندوز اینسایدر با انتشار تصاویری از این تغییر خبر دادند.

همان طور که در اسکرین شات فوق مشاهده میکنید پیامی مبنی بر حذف برنامه Snipping Tool در بروزرسانی های آتی و تشویق کاربران به استفاده از Screem Sketch به کاربران این برنامه نشان داده شده است.

مایکروسافت نخستین بار این برنامه را به تبلت پی سی خود در سال ۲۰۰۲ اضافه کرد و پس از آن به هنگام توسعه ویندوز ویستا بود که این برنامه به بخشی از این پلتفرم مبدل گشت. حال به نظر می رسد که مایکروسافت آماده شدن برای به کنار نهادن این برنامه شده است. برنامه Screen Sketch جایگزین Snipping Tool خواهد شد که اخیرا توسط مایکروسافت از آن پرده برداری شد. برنامه Screen Sketch اکثر کارایی ها و ویژگی های Snipping Tool را با رابط کاربری بهتر عرضه می کند. مایکروسافت همچنین برخی تغییرات را در آن اعمال کرده است تا از عملکرد آن اطمینان حاصل کند.

برنامه Screen Sketch در مایکروسافت استور وجود دارد اما تنها برای آن دسته از کاربران که از نسخه رداستون ۵ بهره می برند قابل دسترسی است.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مهدی نوری
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

برنامه۳D Viewer ویندوز ۱۰ برای همه کاربران در دسترس قرار گرفت

مایکروسافت برنامه نمایش دهنده واقعیت افزوده خود را به ۳D Viewer تغییر نام داده است و چندی …