مایکروسافت رسما اعلام کرده است که سرفیس هاب ۲ را جانشین Surface Hub که در سال ۲۰۱۶ معرفی شده بود، می کند!

سرفیس هاب ۲، دستگاهی با صفحه نمایش ۵۰.۵ اینچی و با نسبت ابعاد تصویری ۳: ۲ است. سرفیس هاب یک دستگاه عمدتا تجاری و کابردی با طراحی تحسین بر انگیز که معمولا بیشتر در اتاق هاق کنفرانس شرکت های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد،را در اولین بار در سال ۲۰۱۶ معرفی کرده بود اما در حال حاضر نسخه بروز شده این دستگاه قرار است جایگزینی شایسته و زیبا برای پدر خوانده خود باشد.
مایکروسافت با استفاده از سرفیس هاب جدید قصد دارد جلسات اتاق کنفرانس خسته کننده را دوباره باز تعریف کند. شما می توانید ویدیو رسمی سرفیس هاب ۲ را در زیر مشاهده کنید:

صفحه نمایش این دستگاه از رزولوشن۴k نیز پشتیبانی می کند. مایکروسافت همچنین مطمئن شد که صفحه نمایش سرفیس هاب ۲ حاشیه کم تری داشته باشد ، بنابراین سرفیس هاب ۲ از نظر تراکم پیکسلی صفحه نمایش دارای نسبت ابعاد بهتری به بدنه این دستگاه دارد. مایکروسافت همچنین در سرفیس هاب ۲ از فناوری same muscle wire استفاده کرده است، بنابراین میتوانید جهت سرفیس هاب ۲ را از صورت افقی به عمومی به صورت دلخواه تغییر داد و بالعکس.
این شرکت همچنین از دوربین های ۴k با قابلیت چرخش ، اسپیکرهای یکپارچه و میکروفون far-field ، را به سرفیس هاب ۲ اضافه کرده است.

مایکروسافت همچنین وعده داده است که پشتیبانی نرم افزاری بهتری از سرفیس هاب ۲ به ارمغان بیاورد. این دستگاه بر پایه پلتفرم ویندوز ۱۰ خواهد بود و از طریق ویندوز هلو به کاربران اجازه خواهد داد تا به راحتی وارد سیستم شوند و کار خود را شروع کنند. جدا از این، مایکروسافت همچنین نرم افزارهای کاربردی برای برنامه های مفیدی مانند Microsoft Teams، Microsoft Whiteboardو آفیس ۳۶۵ را برای سرفیس هاب جدید بهینه سازی کرده است.

کاربران تجاری این دستگاه نیز میتوانند از طریق چند مانیتور دیگر به صفحه نمایش اصلی متصل شوند و از آن استفاده کنند. همچنین این قابلیت به کاربران امکان می دهد که برنامه های مختلف را به اشتراک بگذارند و در کنار هم روی آن کار کنند.

مایکروسافت ویندوز هلو اجازه می دهد تا کاربران چندین حساب کاربری مختلف ایجاد کنند و همچنین می توانند از اسکنرهای بیومتریک (تشخیص چهره و اثر انگشت و….) برای دسترسی به حساب کاربری خود استفاده کنند و از جایی که آنها کار خود راه به صورت موقت نیمه تمام گذاشته اند، دوباره از همان قسمت فعالیت مورد نظر خود را شروع کنند.

مایکروسافت مشخصات دقیق و یا تاریخ انتشار سرفیس هاب ۲ را به صورت منتشر نکرده است، اما گفته می شود در سال ۲۰۱۹ این دستگاه را به صورت رسمی عرضه کند. با معرفی سرفیس هاب جدید، مایکروسافت هم با Steelcase همکاری می کند تا یک سیستم پایه و یکپارچه آسان وکاربردی را فراهم کند. با استفاده از Surface Hub 2، مایکروسافت قطعا مسئولیت بالایی برای چگونگی استفاده کاربران از تکنولوژی های مدرن برای انجام کارها را به نحوه احسن دارد.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2IlcXDM
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط علیرضا امید
بارگذاری در اخبار مایکروسافت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *