توسعه سیستم عامل جدید مایکروسافت که برای دستگاه هایی با دو صفحه نمایش بهینه شده است، ممکن است با تاخیر عرضه شود. که این بدان معنی استکه عرضه تمامی دستگاه هایی که با این سیستم عامل اجرا خواهند شد نیز با تاخیر روبرو خواهد بود. با ما در مایکروسافت لایف همراه باشید…

Surface Neo

چیز هایی که باید بدانید:

  • احتمالا Windows 10X در سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد.
  • این بدان معنی است که عرضه Surface Neo نیز با تاخیر همراه خواهد بود.
  • اما عرضه Surface Duo همچنان برای امسال در برنامه خواهد بود.

محصولات جدید مایکروسافت، شامل سیستم عامل Windows 10X و Surface Neo احتمالا برای عرضه در سال ۲۰۲۰ آماده نخواهند شد. در این صورت شاهد تاخیر در عرضه کلیه دستگاه های شرکت های شخص ثالث با سیستم عامل Windows 10X نیز خواهیم بود.

مطالب مرتبط: چگونه windows 10X را نصب کنیم؟

شنیده‌ها حاکی از آن است که عرضه Windows 10X به سال آینده میلادی موکول شده است. جالب آن‌که Mary-Jo Foley می‌گوید مایکروسافت می‌خواهد عرضه Windows 10X را برای دستگاه هایی با ۱ صفحه نمایش در اولویت قرار دهد. این یک تغییر بزرگ در ماهیت Windows 10X خواهد بود. زیرا تاکنون همه جا صحبت از عرضه اختصاصی این سیستم عامل برای دستگاه هایی با دو صفحه نمایش بوده است.

Windows 10X برای دستگاه هایی با ۱ صفحه نمایش با اسم رمزی “Pegasus”  و در کنار توسعه این سیستم عامل برای دستگاه هایی با دو صفحه نمایش در حال توسعه است. جای تعجب بود که مایکروسافت Windows 10X را تنها برای دستگاه هایی با دو صفحه نمایش توسعه دهد که اکنون می‌دانیم توسعه این سیستم عامل برای سایر انواع دستگاه ها نیز خواهد بود.

مطالب مرتبط: دستگاه های تاشو دو رویکرد متفاوت از سامسونگ و مایکروسافت

خبر بد این است که امسال شاهد عرضه هیچ دستگاهی با Windows 10X نخواهیم بود. همه‌گیری بیماری کرونا و الزام به رعایت پروتکل های بهداشتی نیز به این قضیه دامن زده است و مایکروسافت به زمان بیشتری برای تکمیل سیستم عامل جدید خود نیاز دارد.

اما خبر های خوبی نیز به گوش می‌رسد که مایکروسافت ممکن است برنامه هایی برای اجرای برنامه های ویندوز ۱۰ بر روی Windows 10X با استفاده از برخی از فناوری های پیشرفته داشته باشد که می‌تواند این تاخیرات در عرضه را کمی قابل تحمل تر کند.

همپنان شنیده ها حاکی از آن است که عرضه Surface Duo مطابق برنامه ها پیش خواهد رفت و احتمال اینکه امسال شاهد عرضه این محصول باشیم زیاد است.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از hamidrezank
بارگذاری بیشتر در Windows 10X

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پست پیشنهادی

نحوه حذف ویروس های پیچیده ویندوز ۱۰ با ویندوز دیفندر آفلاین

گرچه آنتی ویروس ویندوز دیفندر برای حفاظت هرچه بیشتر از ویندوز ۱۰ طراحی شده است اما هکر ها …