مایکروسافت امروز بصورت رسمی از کنترلر Adaptive ایکس باکس رونمایی کرد، کنترلری که برای گیمرها با مشکلات خاص حرکتی و کنترلی دارند، طراحی شده است. با مایکروسافت لایف همراه باشید.

کنترلر هایی که سابقا برای این دسته از افراد طراحی شده بودند، قیمت بالایی داشتند و بصورت فردی طراحی میشدند و به همین دلیل در مقیاس بالا در دسترس نبودند.

کنترلر Adaptive ایکس باکس برای حل این چالش ها و از میان بردن موانع برای گیمینگ با امکان تطبیق پذیری با نیاز های دسته های بیشتری از گیمر ها، ساخته شده است. این کنترلر در همکاری با موسساتی در سرتاسر دنیا از جمله خیریه AbleGamers، بنیاد The Cerebral Palsy، بیمارستان Craig، موسسه SpecialEffect و Warfighter Engaged توسعه داده شده است.

این وسیله تا حد ممکن سازگار می باشد که به گیمر ها امکان استفاده به راحتی را می دهد و قیمت مناسبی دارد. علاوه بر قابلیت کار کردن با سویچ های تطبیق پذیر که این کاربران ممکن است پیش تر داشته باشند، دو دکمه بزرگ دارد. این دکمه ها همچنین قابلیت برنامه ریزی دوباره را دارند تا بتوانند به عنوان دکمه های ورودی کنترلر استاندارد عمل کنند. این کنترلر همچنین از رنج وسیعی از ورودی های خارجی پشتیبانی میکند که میتوانند به این کنترلر جدید متصل شوند.

 

با قیمتی ۹۹.۹۹ دلاری این دستگاه بعنوان یک دستگاه رده بالا (بعنوان یک کنترلر) طبقه بندی می شود اما با در نظر گرفتن این که با هدفی خاص و برای دسته ای خاص از کاربران طراحی شده است در مقایسه با دیگر دستگاه های طراحی شده، قیمت مناسبی دارد. امکان خرید آن از طریق مایکروسافت استور وجود خواهد داشت و مایکروسافت اطلاعات بیشتری در مورد آن در E3 در هفته های آتی به ما خواهد داد.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2LaP93e
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مهدی نوری
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

برنامه۳D Viewer ویندوز ۱۰ برای همه کاربران در دسترس قرار گرفت

مایکروسافت برنامه نمایش دهنده واقعیت افزوده خود را به ۳D Viewer تغییر نام داده است و چندی …