مایکروسافت امروز اعلام کرد که نسخه بعدی ویژوال استودیو، ویژوال استودیو ۲۰۱۹ نام خواهد گرفت. این شرکت هنوز در مرحله برنامه ریزی برای ویژوال استودیو ۲۰۱۹ و ویژوال استودیو برای مک قرار دارد. با مایکروسافت لایف همراه باشید.

مایکروسافت اشاره کرد که به تعهد خود برای سریع تر کردن، قابل اطمینان تر کردن، و افزایش بهره وری آن برای افراد و تیم ها، و ساده تر کردن استفاده با آن، پایبند است.

توسعه دهندگان میتوانند انتظاراتی چون، امکانات بیشتر برای دیباگینگ، لود سریعتر راه حل ها، و بیلد های سریعتر را در ویژوال استودیو ۲۰۱۹ داشته باشند. مایکروسافت همچنین در حال کار کردن بر روی امکاناتی چون امکان به اشتراک گذاری زنده که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بصورت آنی همکاری کنند، و ویژگی های بر پایه هوش مصنوعی و بیشتر، می باشد. شرکت ردموندی همچنین در حال ساده کردن استفاده از منابع آنلاین چون گیت هاب (که اخیرا توسط این شرکت به تصاحب درآمد) می باشد.

خبر خوب دیگر این است که نسخه های پریویو ویژوال استودیو ۲۰۱۹ را میتوانید در کنار ویژوال استودیو ۲۰۱۷ نصب کنید و به بروزرسانی سیستم عامل نیازی نمیباشد. تاریخ دقیقی برای عرضه این برنامه اعلام نشده است اما میتوانیم انتظار نسخه پریویو آن را در ماه های آتی داشته باشیم.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2xSdXtX
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مهدی نوری
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

نوزده اکتبر مایکروسافت خرید گیت هاب را نهایی خواهد کرد

انتظار آن می رود که مایکروسافت نوزده اکتبر خرید گیت هاب را نهایی کند.این شرکت در حال حاضر …