مایکروسافت در حال حاضر یک بیلد جدید برای ویندوز ۱۰  برای کاربران اینسایدر  سریع حلقه منتشرکرد و همراه با آن ویژگی های جدید و کاربردی به رداستون ۵ آمد. یکی از ویژگی های درخواست شده در حال حاضر برای سیستم عامل ویندوز در دسترس است. مایکروسافت در نهایت تم Dark را برای فایل اکسپلورر اضافه کرد.

به تازگی، تم Dark قابلیتی است که مایکروسافت در آخرین بیلد اینسایدری به فایل اکسپلورر اضافه کرده است. برای آن دسته افراد که علاقه مند به استفاده از تم تاریک هستند می توانید به تنظیمات> شخصی سازی> رنگ ها بروید و حالت تاریک را انتخاب کنید تا آن را در سراسر سیستم اعمال کنید.

مایکروسافت همچنین پشتیبانی تم تیره را به منوی زمینه فایل اکسپلورر و همچنین در قسمت پنجره باز شونده برای انتخاب محل و یا ذخیره سازی فایل (پنجره باز و ذخیره) اضافه کرده است. با این حال، مایکروسافت گفته است که کاربران ممکن است برخی از رنگ های غیر منتظره را در Explorer و پنجره با شونده File Common مشاهده کنند و البته این شرکت در حال تلاش برای حل این مشکل هستند.

اگر شما جزو کاربران اینسایدری حلقه فستWindows Insider هستید، پس می توانید به تنظیمات> Update & Security> Windows Update و Check for Updates برای دانلود آخرین بروید.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2I7xriW
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مصاحبه با تیم مه استودیو: عملکرد و انتظارات کاربران

در میان ویندوزی ها کمتر کسی پیدا می شود که اسم مه استودیو را نشنیده یا طرح های آنان ندیده …