کمپانی ۲K Games با انتشار تریلری رسما از بازی Mafia :Trilogy رونمایی کرد. بازی که قرار است بازسازی ۳ گانه محبوب Mafia باشد. برای تماشا تریلر و بررسی این خبر با مایکروسافت لایف همراه باشید.

در این تریلر کوتاه شاهد حضور شخصیت های اصلی نسخه دوم و نسخه سوم مافیا یعنی Vito Scaletta و Lincoln Clay هستیم. در این تریلر جزییات چهره شخصیت ها فوق العاده به نظر می‌رسد و همچنین با توجه به اخبار منتشر شده Mafia : Trilogy بازسازی بی نقص از سه نسخه منتشر شده بازی مافیا خواهد بود.

با توجه به تصاویر منتشر شده بازسازی نسخه اول مافیا یک بازسازی کامل خواهد بود به گونه ای که بخش های مختلف بازی مانند شخصیت ها، خودرو ها و محیط بازی از ابتدا طراحی شده و از آنجایی که نسخه Mafia 1 پرطرفدار ترین نسخه مافیا است باعث می‌شود ارزش آن از بازسازی ۲ نسخه دیگر نیز بیشتر باشد.

نسخه اول Mafia در سال ۲۰۰۱ عرضه شد و عنوان بهترین بازی سال ۲۰۰۱ را به خود اختصاص داد. این نسخه با نام Mafia :The City Of Lost Heaven به دلیل داشتن داستانی جذاب و سینمایی طرفداران بسیاری پیدا کرد و توانست به فروش خوبی دست پیدا کند.

داستان بازی درباره راننده تاکسی به نام توماس آنجلو بود که در یک اتفاق غیر منتظره به افراد فردی به نام دون سالییری کمک میکند تا از دست پلیس فرار کنند. آنها هم برای جبران لطف او پول زیادی به او می‌دهند و پس از آن طی یکسری اتفاقات توماس آنجلو وارد گروه مافیایی دون سالییری شده و به یکی از افراد مهم این خانواده تبدیل می‌شود.

بازسازی این نسخه با نام Mafia :Definitive Edition عرضه خواهد شد.

بازسازی نسخه دوم بازی نیز یک ریمستر HD است که در آن شاهد بهبود گرافیکی، افزایش جزییات، افزایش رزولوشن نسبت به نسخه اصلی خواهیم بود

هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص جزییات بازی Mafia :Trilogy در دسترس نیست و اطلاعات کامل بازی در تاریخ ۱۹ می (۳۰ اردیبهشت) منتشر خواهد شد.

منبع : GameSpot

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از حسین قلیزاده
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…