مایکروسافت یک بروزرسانی جدید برای اسکایپ برای ویندوز اینسایدر ها عرضه کرده است. این بروزرسانی به کاربران اجازه ثبتنام در برنامه Skype Preview را میدهد. برنامه Skype Preview به کاربران اجازه می دهد تا ویژگی های جدید اسکایپ را پیش از همه دریافت و امتحان کنند. با مایکروسافت لایف همراه باشید.

همچنین شایعه شده مایکروسافت در حال کار کردن برای تبدیل اسکایپ از یک فریم ورک کلاسیک دات نت/سی شارپ به فریم ورک React Native می باشد. این کار به مایکروسافت اجازه می دهد تا از باینری های پلتفرم یونیورسال ویندوز استفاده کند تا خودِ API ها مورد استفاده قرار بگیرند. فریم ورک React Native به تازگی توسط این شرکت با استفاده از TypeScript توسعه داده شده است. با این کار مایکروسافت قصد واحد ساختن برنامه پلتفرم یونیورسال ویندوز برای ویندوز ۱۰، Electron JS برای سیستم های دسکتاپ و برنامه React Native برای اندروید و iOS را دارد.

در آخرین بروزرسانی کاربران قادر خواهند تا ثبتنام کرده و ویژگی های جدید که ممکن است مشابه با برنامه های اندروید و iOS در حال توسعه باشند را، مشاهده کنند. ممکن است شرکت ردموندی این برنامه را بزودی منتشر نکند ولی اگر شما علاقه مند هستید می توانید در برنامه Skype Preview ثبتنام کنید.

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مهدی نوری
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مایکروسافت سرفیس گو در مقابل اپل آیپد: کدام یک برای شما مناسب است؟!

مایکروسافت و اپل هر دو تبلت هایی با سایز و قیمت مشابه دارند، اما کدام یک از این دو محصول م…