مایکروسافت یک بروزرسانی جدید برای اسکایپ برای ویندوز اینسایدر ها عرضه کرده است. این بروزرسانی به کاربران اجازه ثبتنام در برنامه Skype Preview را میدهد. برنامه Skype Preview به کاربران اجازه می دهد تا ویژگی های جدید اسکایپ را پیش از همه دریافت و امتحان کنند. با مایکروسافت لایف همراه باشید.

همچنین شایعه شده مایکروسافت در حال کار کردن برای تبدیل اسکایپ از یک فریم ورک کلاسیک دات نت/سی شارپ به فریم ورک React Native می باشد. این کار به مایکروسافت اجازه می دهد تا از باینری های پلتفرم یونیورسال ویندوز استفاده کند تا خودِ API ها مورد استفاده قرار بگیرند. فریم ورک React Native به تازگی توسط این شرکت با استفاده از TypeScript توسعه داده شده است. با این کار مایکروسافت قصد واحد ساختن برنامه پلتفرم یونیورسال ویندوز برای ویندوز ۱۰، Electron JS برای سیستم های دسکتاپ و برنامه React Native برای اندروید و iOS را دارد.

در آخرین بروزرسانی کاربران قادر خواهند تا ثبتنام کرده و ویژگی های جدید که ممکن است مشابه با برنامه های اندروید و iOS در حال توسعه باشند را، مشاهده کنند. ممکن است شرکت ردموندی این برنامه را بزودی منتشر نکند ولی اگر شما علاقه مند هستید می توانید در برنامه Skype Preview ثبتنام کنید.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2tr2ugA
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مهدی نوری
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

برنامه۳D Viewer ویندوز ۱۰ برای همه کاربران در دسترس قرار گرفت

مایکروسافت برنامه نمایش دهنده واقعیت افزوده خود را به ۳D Viewer تغییر نام داده است و چندی …