امروز در نمایشگاه کامپیوتکس در تایپه، اینتل از تکنولوژی جدید خود که میزان مصرف نمایشگر های LCD (که در بیشتر کامپیوتر ها استفاده می شوند) را کاهش میدهد، رونمایی کرد. با مایکروسافت لایف همراه باشید.

توان مصرفی در صفحه نمایش بخش بزرگی از میزان مصرف توان در یک دستگاه را به خود اختصاص می دهد، بنابراین این تکنولوژی جدید اینتل عمر باطری کلی دستگاه را بهبود خواهد بخشید.

تکنولوژی جدید نمایشگر کم مصرف اینتل زمانی که در کنار پنل های ۱ وات ساخته شده توسط شارپ و Innolux استفاده شود، می تواند میزان مصرف LCD را نصف کند. اینتل انتظار دارد که با این کار عمر باطری دستگاه ها در هنگام پخش ویدیو محلی به میزان ۴ تا ۸ ساعت افزایش پیدا کند.

اینتل اشاره کرد که شما قادر به مشاهده تفاوتی در رزولوشن و یا میزان روشنایی نمایشگر خود نخواهید بود. اینتل همچنین یک ویدیو تایم لپس از قرار دادن این تکنولوژی در یک لپ تاپ از سری XPS دل در صحنه نشان داد که تا ۲۵ ساعت به پخش مداوم ویدیو، می پرداخت.

با این حال هیچ اشاره ای به این که این تکنولوژی چه زمانی در دسترس شرکت های سخت افزاری قرار خواهد گرفت تا در دستگاه های جدید خود از آن استفاده کنند، نشده است.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2xOUx9B
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مهدی نوری
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

نوزده اکتبر مایکروسافت خرید گیت هاب را نهایی خواهد کرد

انتظار آن می رود که مایکروسافت نوزده اکتبر خرید گیت هاب را نهایی کند.این شرکت در حال حاضر …