صفحه اصلی آموزش آموزش نصب ویندوز کمرا دسکتاپ در ویندوز ۱۰ موبایل

آموزش نصب ویندوز کمرا دسکتاپ در ویندوز ۱۰ موبایل

۰
0
845

از سیاست های مایکروسافت اینطور به نظر می رسد که شاید کار توسعه ویندوز ۱۰ موبایل را کنار گذاشته است اما این بدین معنا نیست که دیگران و هکر ها به کار خود برای زنده نگه داشتن این پلتفرم پایان داده اند. هکرها بیکار نمانده اند و در پی آوردن قابلیت های بیشتری به ویندوز ۱۰ موبایل هستند! مایکروسافت بروز رسانی های پی در پی برای برنامه ویندوز کمرا ارائه می کند و همچنین این روند ادامه دارد و این سیاستی است که طرفداران ویندوز به آن علاقه مند هستند!

در آخرین بروز رسانی برنامه ویندوز کمرا برای اینسایدرهای ویندوز ۱۰ ویژگی و بهبود های جدیدی در این به روز سانی دیده شده است از جمله اضافه شدن سیستم طراحی فلوئنت و گزینه های بیشتری برای تغییر سایز تصاویر اضافه شده است همچنین  سرعت برنامه بیشتر شده و تنظیمات انجام شده توسط کاربر نیز ذخیره می شود! متاسفانه این بروز رسانی برای ویندوز ۱۰ موبایل در دسترس نیست و ویژگی های این بروز رسانی  هم احتمالا عرضه نخواهد شد.البته هکرهای XDA هم بیکار ننشستند و به روز رسانی این برنامه را به ویندوز ۱۰ موبایل آورده اند!

هشدار : این برنامه با وجود قابلیت های جدید و شگفت انگیز با اشکالات و باگ های شناخته شده ای نیز همراه است و مایکروسافت لایف مسئولیت این اشکالات به وجود آمده نخواهد بود!

مراحل انجام کار:

مانند دیگر آموزش های آموزش نصب Photo App and Story Remix در ویندوز ۱۰ موبایل و آموزش نصب برنامه People دسکتاپ بر روی ویندوز ۱۰ موبایل مراحل زیر را دنبال کنید

  • یک عدد گوشی جیلبریک شده با ویندوز ۱۰ موبایل (با بروز رسانی کریتورز و یا فال کریتورز) آموزش جیلبریک یا اینتروپ آنلاک گوشی های لومیا (سری قدیمی کلاسیک) و آموزش اینتروپ آنلاک (جیلبریک) گوشی های سری x50 مایکروسافت
  • نصب برنامه اینتروپ تولز
  • وارد برنامه اینتروپ تولز شوید و در قسمت General و سپس Applications و بر روی Package list تب کنید و به دنبال برنامه Camera بگردید(ممکن است چندین برنامه Camera وجود داشته باشد)همه را پاک کنید.
  • نسخه جدید برنامه Camera را از اینجا دانلود کنید و آن را در گوشی خود ذخیره کنید.
  • حالت Deployment را در Interop Tools فعال کنید و برنامه Camera جدید را نصب کنید.
  • پس از استخراج فایل ها، برای نصب برنامه Camera جدید به قسمت Applications و سپس به قسمت Register بروید، فایل AppxManifest.xml را در فایل zip که دانلود کرده اید پیدا و انتخاب کنید.(برنامه ۸zip را از اینجا دانلود کنید)
  • چند ثانیه صبر کنید و برنامه دوربین جدید باید نصب شود.

نکته:برای دانلود از سایت مگا حتما برنامه مگا را برای ویندوز ۱۰ از این لینک دانلود کنید و یا اگر با مرورگر گوشی خود دانلود میکنید حتما قبل از دانلود در تنظیمات مرورگر خود، از حالت گوشی به حالت دسکتاپ تغییر دهید!

در آزمایشات برنامه کمرا جدید با وجود برخی اشکالات به خوبی کار می کند به نظر می رسد این برنامه دکمه های فیزیکی شاتر کار نمی کند و این یک نگرانی عمده برای کاربران لومیایی است که به این دکمه فیزیکی عادت کرده اند! البته با کاهش پشتیبانی مایکروسافت برای بهینه سازی این برنامه ها برای ویندوز ۱۰ موبایل، این اشکالات غیره منتظره نیستند.شما با نصب این برنامه میتوانید تجربه عکاسی بهتری در دستگاه های ویندوزی خود داشته باشید و مایکروسافت در حالی که پشتیبانی از این سیستم عامل مرده را کم و بیش ادامه می دهد ولی طرفدارن و جامعه ویندوز فونی سعی برای زنده نگه داشتن این سیستم عامل می کنند!

شما میتوانید مشکلات گزارش شده و راه حل های مربوط را از اینجا بخوانید!

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از Mr Afshar
بارگذاری بیشتر در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…