به نظر می رسد ویندوز مدیاپلیر، هدف بعدی مایکروسافت برای نابودی این برنامه نوستالژیک ویندوز است

همه ما در ویندوز ۱۰ با آن پنجره پاپ آپ کوچکی که هنگامی که مرورگر گوگل کروم را باز میکنیم و به ما میگوید که از مرورگر اج استفاده کنید و باتری کمتری نسبت به کروم (در لپ تاپ خود) مصرف کنید، آشنا هستید.

اخیرا یکی از کاربران گزارش داده است که هنگام استفاده از برنامه سنتی ویندوز مدیا پلیر، مایکروسافت کاربران را تشویق به استفاده از برنامه مدرن Movies & TV  به جای برنامه سنتی ویندوز مدیا پلیر می کند، مایکروسافت در قدم بعدی احتمالا این پلیر نوستالژیک را از رده خارج خواهد کرد!

در این پنجره پاپ اپ به ویژگی های برنامه مدرن Movies & TV  از جمله قابلیت های: پشتیبانی از فرمت های مدرن، پشتیبانی از فرمت ۴k، مینی پلیر، پشتیبانی از ویدیو های ۳۶۰ درجه و مصرف باتری کمتر اشاره شده است.

درست است که برنامه بسیار زیبا و کاربرد است و اما شاید برخی از کاربران از رابط کاربری این برنامه لذت نبرند و برنامه سنتی ویندوز مدیا پلیر را ترجیح بدهند که از قابلیتهایی مانند تنظیم سرعت پخش و پلی لیست را دارا است.

متاسفانه برنامه هاییی مثل، برنامه های قدیمی Zune، برنامه Reader، برنامه Paint، Windows Movie Makerبه راحتی توسط مایکروسافت کنار گذاشته شده اند، به نظر میرسد ویندوز مدیا پلیز یکی دیگر از برنامه های است که مایکروسافت در تلاش است که جایگزین مناسبتر و جدیدتری از این برنامه ها پیدا کند.

لینک کوتاه شده: https://goo.gl/eo1pfP
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

اپلیکیشن یونیورسال وینگو مپس(Wingo maps)از استور مایکروسافت حذف شد

اپلیکیشن یونیورسال وینگو مپس(Wingo maps) کلاینت غیر رسمی گوگل مپ که توسط گروه برنامه نویسی…