طی اخباری مطلع شدیم که کمپانی ۱C Company و استودیوی Layopi Games اخیرا از بازی تحت عنوان Devil’s Hunt رونمایی کردند. با مایکروسافت‌لایف همراه باشید.

 

بازی Devil’s Hunt با سبکی اکشن و حالت سوم شخص به نویسندگی فردی به نام پاول لژنیاک (Paweł Leśniak) می‌باشد که داستان آن رمان تعادل را بازگو می‌کند. دزموند نام شخصی است در بازی که پس از جریاناتی مبدل به یک جلاد جهنم گردیده است. با او شما می‌توانید به اعماق جهنم و بهشت بروید. دزموند شخصیتی مهم است که برای تسلطی ابدی شکل گرفته است. هم‌چنین با اطلاعات منتشره از سوی کمپانی وان سی، می‌توان شباهت بازی Devil’s Hunt به بازی‌هایی هم‌چون: Devil May Cry و God of War را ذکر کرد که مطمئنا برای طرفداران این بازی‌ها، Devil’s Hunt نیز جذاب خواهد بود.

پیج استیم بازی آن را بدین گونه شرح می‌دهد:

“یک پسر خوشگذران در طول اتفاقات ناگواری، رو به انحراف رفته و دزموند انسانیت خود را از دست می‌هد. او با کسب نیروهای شیطانی مبذل به جلاد جهنم می‌گردد. در جنگ پیش رو او سعی بر پیدا کردن جایی برای خود می‌کند. دو بعد شخصیتی دزموند یعنی بعد انسانی و شیطانی وی، مهارت‌های ویژه ای دارد. تصمیم نهایی دزموند ماندن در دروازه‌های جهنم یا بیرون آمدن از آن می‌باشد.”

این بازی بر طبق توضیحات ۱C Company، در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های PC، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد گردید.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2uYLChJ
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط فرشته پاکزادیان
بارگذاری در بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بررسی

TouchVPN دوباره به استور مایکروسافت وارد شد.

یکی از اپلیکیشن‌های محبوب کاربران ویندوزی، اپلیکیشن TouchVPN است که مدتی از استور حذف شده …