صفحه اصلی اخبار مایکروسافت برنامه Azure را برای اندروید و IOS را منتشر می کند

مایکروسافت برنامه Azure را برای اندروید و IOS را منتشر می کند

۰
0
308

امروز مایکروسافت اعلام کرد برنامه موبایل Azure برای دستگاه های iOS واندروید به صورت عمومی در دسترس قرار می گیرد. این برنامه موبایلی Azure را می توان برای نظارت و مدیریت منابع Azure خود استفاده کرد. نسخه ios برنامه Azure از ویژگی های سیستم عامل تلفن همراه بومی مانند TouchID و FaceID برای امنیت بیشتر استفاده می کند. این برنامه همچنین با ادغام Cloud Shellهمراه است که می تواند برای اجرای دستورات استفاده شود.

ویژگی های کلیدی:

 بررسی مهمترین منابع و نمودارهای کلیدی معیارهایتان را با اضافه کردن آنها به لیست علاقه مندی های شخصی شما آسان تر می کند.قابلیت انتخاب زبانه مورد علاقه خود برای دسترسی سریع به منابع از طریق اشتراک ها و همچنین معیارهای مربوط به منابع حیاتی مأموریت شما را تسهیل می کند.
نسخه موبایل Azure شما را با هر گونه مشکلات مربوط به سلامت سرویس ابری Azure اگاه می کند. زبانه اعلانات، آخرین به روز رسانی ها و همچنین تاریخچه وقایع را به شما نشان می دهد. شما حتی می توانید برای دریافت اعلانات از طریق Action Groups در پورتال Azure ثبت نام کنید.
شما می توانید برای انجام فعالیت های سریع خود در منابع Azure مانند راه اندازی مجدد ماشین های مجازی یا برنامه های وب را به سرعت انجام دهید. اگر احتمالا فراموش کرده اید که یک ماشین مجازی  در حال آزمایش بوده است را خاموش کنید، نگران نباشید؟ برنامه Azure به شما کمک می کند در هنگام خارج شدن از دفتر خود تمام فعالیت ها را متوقف کنید.

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از Mr Afshar
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

چگونه ورود دو مرحله ای در تلگرام را فعال کنیم؟

تلگرام از چت های رمزگذاری شده دو طرفه  برخوردار است و پیام های مبتنی بر آن در دیتا سنترهای…