ایکس باکس سری ایکس از لحاظ قدرت سخت افزار نسبت به پلی استیشن ۵ بهتر است. بیل استیلول از کمپانی مایکروسافت اذعان داشته: “فکر می‌کنیم ما کنسول بهتری داریم”. با مایکروسافت‌لایف همراه باشید.

 

اخیرا مشخصات فنی کنسول‌های دو کمپانی مایکروسافت و سونی مشخص شده‌اند. در اینترنت اخبار زیادی درباره‌ی قدرت سخت‌افزاری دو کنسول ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن ۵ وجود دارد. هم‌چنین تعداد نظرات مربوط به قدرت سخت‌افزاری کنسول‌های بعدی نیز بسیار زیاد است. حال آن‌چه مشخص شده این است که مایکروسافت نسبت به خود اطمینان دارد.

طبق اخبار جدید کنسول‌های بازی و در طی یک مصاحبه، بیل استیلول از مایکروسافت که چندی پیش در قسمت مربوط به Xbox فعالیت کرده بود با گفتن این جمله که فکر می‌کنیم ما کنسول بهتری داریم، هرگونه نگرانی از بابت قدرت سخت‌افزاری کنسول بعدی را رد کرده و در ادامه‌ی مصاحبه، کنسول نسل بعدی سونی را نیز تحسین نموده است.

من معتقدم آن‌چه شما دیدید (با آشکار سازی PS5) در حقیقت موضوعاتی بودند که می‌بایست در مراسم GDC درباره‌ی آن‌ها صحبت شود ولی متاسفانه به یک ماجرای بازاریابی مبدل شد. من حرف‌های سونی را پسندیدم و فکر می‌کنم که این کمپانی تکنولوژی جذابی را توسعه داده است؛ ولی به نظر من ما کنسول بهتری ساخته‌ایم و از نظر سخت‌افزاری نگرانی نداریم.

رئیس قسمت ایکس باکس مایکروسافت، فیل اسپنسر، چندی پیش حرف‌هایی مشابه با همین گفته‌ی بیل استیلول عنوان کرده بود. او اول راجع به جذاب بودن، قدرت سخت‌افزاری و تکنولوژی‌های پلی استیشن ۵ گفته بود، سپس بیان کرد که با مشاهده‌ی کنفرانس رونمایی از سخت‌افزار کنسول، دیگر مایکروسافت نگران چیزی نیست و آرامش زیادی برای کاری که با Xbox سری X انجام داده دارد.

نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا حرف‌های منتشر شده از کارمندان مایکروسافت درست است و کنسول این کمپانی برتر خواهد بود؟ نظر خود را برای ما به اشتراک بگذارید.

منبع Gaming Bolt

پست های بیشتر
بارگذاری بیشتر از فرشته پاکزادیان
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست پیشنهادی

ویندوز ۱۰ ایکس تلاشی برای جاه طلبی های گوگل در دستگاه های مبتنی برARM

در اکتبر ۲۰۱۹ مایکروسافت ویندوز ۱۰ ایکس را در حال اجرا بر روی Surface Neo که مجهز به پرداز…