مایکروسافت در روز اول کنفرانس بیلد ۲۰۱۸، با اعلام یک خبر درباره Kinect همه را شگفت زده کرد. فن آوری Kinect به شکل جدیدی باز می گردد. مایکروسافت امروز اعلام کرد پروژه Kinect for Azure، بسته ای از سنسورها، از جمله دوربین عمیق نسل بعدی مایکروسافت، با پردازنده طراحی شده AI بر روی اج خواهد بود.
این بسته حسگر جدید سنسور قطعا پیشرفت غیره منتظره ای داشته استم. مایکروسافت در یک مدت کوتاه سنسورهای اضافی را در یک فاکتور کوچکتر و قدرتمند، در کینکت قرار داده است. این بسته حسگر از Azure AI استفاده می کند تا بینش و عملیات های درخواستی را به طور قابل توجهی بهبود بخشد. این می تواند ردیابی کامل دستی و نقشه برداری فضایی با وضوح کامل را فعال کند و سطح جدیدی از راه حل های دقیق را فراهم کند.
“پروژه Kinect برای Azure فرصت های بی شماری جدید را برای استفاده از ماشین های یادگیری، خدمات شناختی و اینترنت اشیا اج فراهم کند.  ما باید تصور می کنیم که پروژه Kinect for Azure موجب راه اندازی روش های جدیدی از هوش مصنوعی از طرف مایکروسافت و اکوسیستم شرکای این شرکت ایجاد خواهد شد، که براساس دامنه وسیعی از سنسورهای مجتمع شده با سرویس Azure AI ساخته شده است.

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2K2H4vV
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مایکروسافت انتشار برورسانی۱۸۰۹ (نسخه اکتبر) را از طریق Windows Update را به صورت مرحله ای آغاز کرده است.

پس از چند ماه آزمایش، بلاخره مایکروسافت انتشار بروزرسانی ۱۸۰۹ (آپدیت اکتبر) ویندوز ۱۰ را ا…