مایکروسافت اخیرا به روز رسانی اسپرینگ کریترز (۱۸۰۳) نسخه RTM ویندوز ۱۰ را برای دانلود کاربران حلقه پیش نمایش ویندوز اینسایدر منتشر کرده است. این اولین بروز رسانی بزرگی است مایکروسافت در سال جاری منتشر کرده است و این برزورسانی همراه با ویژگی های بسیاری مانند تایم لاین، بهبودهایی در مایکروسافت اج، کرتانا و غیره خواهد بود.شما میتوانید لیست تغییرات این بروز رسانی را در اینجا ببینید و همچنین ویدیو نگاه نزدیک بروزرسانی اسپرینگ کریترز را از اینجا ببینید.

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که بروزرسانی اسپرینگ کریترز ویندوز ۱۰ یکی از سریعترین نصب ها در تاریخ نصب این بروز رسانی ها است، مایکروسافت تغییرات زیادی  را برای اطمینان برای به حداقل رساندن مشکلات کاربران در هنگام نصب بروز رسانی را انجام داده است.
مایکروسافت برای رسیدن به این هدف، بخش هایی از عملیات های لازم در فاز آفلاین را منتقل کرده است و آن را در مرحله آنلاین قرار داده است و در نتیجه متوسط ​​زمان آفلاین برای نصب به روز رسانی فال کریترز که در ماه اکتبرسال گذشته منتشر شده بود به ۵۱ دقیقه کاهش یافته است، بهبودی ۳۸٪ در کاهش زمان نصب بروزرسانی ویندوز ۱۰!

اما مایکروسافت به این زمان هم بسنده نکرده است “جوزف کانوی در یک پست در بلاگ مایکروسافت توضیح داد” عملیات های اضافی را در انتشار ویندوز بعدی به حداقل ممکن رساندیم و بخشی از عملیات نصب آپدیت را به مرحله آنلاین منتقل کرده ایم. این بروزرسانی به طور کلی باعث کاهش زمان آفلاین در هنگام نصب برنامه های داخلی می شود به طور متوسط ​​۳۰ دقیقه زمان نصب این بروزرسانی خواهد بوده که یک کاهش ۶۳ درصدی نسبت به روز رسانی کریترز خواهد بود! ”

با تغییراتی که شرکت مایکروسافت انجام داده است، به روز رسانی اسپرینگ کریترز باید هیچ مشکلی در اختیار کابران قرار بگیرد، بنابراین کاربران دیگر مجبور نیستند نگران یک ساعت یا بیشتر از زمان خود برای نصب بروزرسانی های بعدی ویندوز۱۰ باشند.

روش اول: برنامه Windows Insider

  • وارد برنامه ویندوز اینسایدر در برنامه تنظیمات ویندوز ۱۰ شوید : Settings > Update and Security >Windows Insider Program.
  • گزینه “‘Just fixes apps and drivers” را انتخاب کنید.
  • سپس به قسمت Windows Update بروید و بر روی check for updates کلیک کنید. اگر در این برنامه چیزی نمیبینید یکبار دستگاه خود را ریستارت کنید، دوباره بر روی check for updates کلیک کنید این بار بروز رسانی اسپرینگ کریترز در دسترس خواهد بود.

روش دوم : (زمانی که رسما مایکروسافت بروز رسانی اسپرینگ کریترز را منتشر کرده است) برنامه Windows 10 Update Assistant

  • مایکروسافت برای دریافت سریع بروزرسانی ها در ویندوز ۱۰ یک برنامه به نام Windows 10 Update Assistant را درا اختیار کاربران قرار داده است. از این لینک میتوانید این برنامه را دانلود کنید.
  • پس از دانلود، بر روی این برنامه دابل کلیک کنید. برنامه به طور خودکار برای دریافت بروزرسانی شروع به اسکن کامپیروتر شما  می کند.
  • این برنامه باید در پس زمینه بروزرسانی اسپرینگ کریترز ویندوز ۱۰ را دانلود کند وپس از اتمام دانلود برای نصب آماده می شود.

روش سوم:دانلود از سرور مایکروسافت لایف

بدون هیچ دردسری به راحتی میتوانید بروزرسانی اسپرینگ کریترز ویندوز ۱۰ نسخه RTM را از سرور مایکروسافت لایف از این لینک دانلود کنید و با این آموزش ویندوز ۱۰ خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید!

لینک کوتاه شده: http://bit.ly/2IIu3Hd
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مصاحبه با تیم مه استودیو: عملکرد و انتظارات کاربران

در میان ویندوزی ها کمتر کسی پیدا می شود که اسم مه استودیو را نشنیده یا طرح های آنان ندیده …