همانطور که بارها نام شبکه اینترنتی نتفلیکس را در فضای مجازی شنیده اید نتفلیکس یک شبکه پخش ویدیویی آنلاین و یک شرکت تولید و پشتیبانی از محصولات رسانه ای از جمله فیلم است که سابقه تولید و پخش سریال محبوب برکینگ بد را هم در سابقه خود دارد.در حال حاضر نتفلیکس در ۱۹۰ کشور دنیا، مجری فعالیت های رسانه ای است و ۱۱۰ میلیون کاربر در سرتاسر جهان دارد.

نتفلیکس قبل از انقلاب گوشی های هوشمند و در میان رسانه های سنتی مانند تلویزیون های کابلی و سایر روش های انتشار محتوایی ویدیوئی با درک اهمیت گزینه های مانند زمان و مکان و نوع گجت های هوشمند به یک غول رسانه ای و محتوای ویدویوئی آنلاین تبدیل شد!

مشکلی که کاربران فارسی زبان نتفلیکس با آن دست و پنجه نرم می کند عدم پشتیبانی نتفلیکس از زبان شیرینی فارسی است، نتفلیکس به طور کلی از یک مجموعه زبانی خاص به عنوان زیرنویس استفاده میکند و امکان آپلوید دستی زیرنویس هم به صورت رسمی وجود ندارد.

چگونه زیرنویس فارسی را به نتفلیکس در ویندوز ۱۰ اضافه کنیم؟

موارد مورد نیاز:

* ویندوز ۱۰

* مرورگر اج یا اینترنت اکسپلورر

* اکانت نتفلیکس

* برنامه نتفیلکس

نحوه اضافه کردن زیرنویس در مرورگر اج و اینترنت اکسپلورر

از طریق این لینک وارد سایت subflicks.com شوید، فایل زیرنویس فارسی که با فرمت SRT آماده کرده اید را از طریق گزینه Choose Subtitle File انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Download کلیک و زیرنویس تبدیل شده را دانلود کنید.

نکته:(وب سایت سابفیلکز زیرنویس های با فرمت SRT به فایل زیرنویس (DFXP) قابل پخش در برنامه نتفلیکس تبدیل می کند. )

مرورگر اج یا اینترنت اکسپلورر را در ویندوز ۱۰ باز کنید سپس وارد اکانت نتفلیکس خود شوید، محتوای ویدئویی خود را انتخاب و پخش کنید زیرنویس فارسی خود را که با فرمت DFXP از قبل دانلود و آماده کرده اید را با دستور (Ctrl +Shift+Alt+T) زیرنویس فارسی خود را انتخاب و به راحتی به فیلم و یا سریال خود اضافه نمایید.

نحوه اضافه کردن زیرنویس در اپلیکیشن نتفلیکس (نسخه ویندوز۱۰)

 • برنامه نتفلیکس را از این لینک از استور مایکروسافت دانلود کنید.
 • از طریق این لینک وارد سایت subflicks.com شوید، فایل زیرنویس فارسی که با فرمت SRT آماده کرده اید را از طریق گزینه Choose Subtitle File انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Download کلیک و زیرنویس تبدیل شده را دانلود کنید(وب سایت سابفیلکز زیرنویس های با فرمت SRT به فایل زیرنویس (DFXP) قابل پخش در برنامه نتفلیکس تبدیل می کند. )
 • سپس وارد برنامه نتفلیکس شوید و با انتخاب سریال و فیلم و سریال مورد علاقه خود را پخش کنید و برای اضافه کردن فایل زیرنویس فارسی (DFXP) با دستور میانبر (Ctrl +Shift+Alt+T) به محتوای ویدئویی خود به راحتی اضافه کنید.

برنامه نتفلیکس به صورت یونیورسال برای ویندوز ۱۰ موبایل و ویندوز ۱۰ و ایکس باکس در استور مایکروسافت در دسترس کاربران قرار دارد.

Netflix
Netflix
Developer: Netflix, Inc.
Price: Free
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
 • Netflix Screenshot
لینک کوتاه شده: https://goo.gl/HRcsY3
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مصاحبه با تیم مه استودیو: عملکرد و انتظارات کاربران

در میان ویندوزی ها کمتر کسی پیدا می شود که اسم مه استودیو را نشنیده یا طرح های آنان ندیده …