همانطور که بارها نام شبکه اینترنتی نتفلیکس را در فضای مجازی شنیده اید نتفلیکس یک شبکه پخش ویدیویی آنلاین و یک شرکت تولید و پشتیبانی از محصولات رسانه ای از جمله فیلم است که سابقه تولید و پخش سریال محبوب برکینگ بد را هم در سابقه خود دارد.در حال حاضر نتفلیکس در ۱۹۰ کشور دنیا، مجری فعالیت های رسانه ای است و ۱۱۰ میلیون کاربر در سرتاسر جهان دارد.

نتفلیکس قبل از انقلاب گوشی های هوشمند و در میان رسانه های سنتی مانند تلویزیون های کابلی و سایر روش های انتشار محتوایی ویدیوئی با درک اهمیت گزینه های مانند زمان و مکان و نوع گجت های هوشمند به یک غول رسانه ای و محتوای ویدویوئی آنلاین تبدیل شد!

مشکلی که کاربران فارسی زبان نتفلیکس با آن دست و پنجه نرم می کند عدم پشتیبانی نتفلیکس از زبان شیرینی فارسی است، نتفلیکس به طور کلی از یک مجموعه زبانی خاص به عنوان زیرنویس استفاده میکند و امکان آپلوید دستی زیرنویس هم به صورت رسمی وجود ندارد.

چگونه زیرنویس فارسی را به نتفلیکس در ویندوز ۱۰ اضافه کنیم؟

موارد مورد نیاز:

* ویندوز ۱۰

* مرورگر اج یا اینترنت اکسپلورر

* اکانت نتفلیکس

* برنامه نتفیلکس

نحوه اضافه کردن زیرنویس در مرورگر اج و اینترنت اکسپلورر

از طریق این لینک وارد سایت subflicks.com شوید، فایل زیرنویس فارسی که با فرمت SRT آماده کرده اید را از طریق گزینه Choose Subtitle File انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Download کلیک و زیرنویس تبدیل شده را دانلود کنید.

نکته:(وب سایت سابفیلکز زیرنویس های با فرمت SRT به فایل زیرنویس (DFXP) قابل پخش در برنامه نتفلیکس تبدیل می کند. )

مرورگر اج یا اینترنت اکسپلورر را در ویندوز ۱۰ باز کنید سپس وارد اکانت نتفلیکس خود شوید، محتوای ویدئویی خود را انتخاب و پخش کنید زیرنویس فارسی خود را که با فرمت DFXP از قبل دانلود و آماده کرده اید را با دستور (Ctrl +Shift+Alt+T) زیرنویس فارسی خود را انتخاب و به راحتی به فیلم و یا سریال خود اضافه نمایید.

نحوه اضافه کردن زیرنویس در اپلیکیشن نتفلیکس (نسخه ویندوز۱۰)

  • برنامه نتفلیکس را از این لینک از استور مایکروسافت دانلود کنید.
  • از طریق این لینک وارد سایت subflicks.com شوید، فایل زیرنویس فارسی که با فرمت SRT آماده کرده اید را از طریق گزینه Choose Subtitle File انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Download کلیک و زیرنویس تبدیل شده را دانلود کنید(وب سایت سابفیلکز زیرنویس های با فرمت SRT به فایل زیرنویس (DFXP) قابل پخش در برنامه نتفلیکس تبدیل می کند. )
  • سپس وارد برنامه نتفلیکس شوید و با انتخاب سریال و فیلم و سریال مورد علاقه خود را پخش کنید و برای اضافه کردن فایل زیرنویس فارسی (DFXP) با دستور میانبر (Ctrl +Shift+Alt+T) به محتوای ویدئویی خود به راحتی اضافه کنید.

برنامه نتفلیکس به صورت یونیورسال برای ویندوز ۱۰ موبایل و ویندوز ۱۰ و ایکس باکس در استور مایکروسافت در دسترس کاربران قرار دارد.

Netflix
Netflix
Developer: ‪Netflix, Inc.‬
Price: Free
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مایکروسافت انتشار برورسانی۱۸۰۹ (نسخه اکتبر) را از طریق Windows Update را به صورت مرحله ای آغاز کرده است.

پس از چند ماه آزمایش، بلاخره مایکروسافت انتشار بروزرسانی ۱۸۰۹ (آپدیت اکتبر) ویندوز ۱۰ را ا…