درایور کارت گرافیک به طور باورنکردنی برای نصب جدید ترین نسخه منتشر شده و به روز شده مهم و کاربردی هستند تا اطمینان داشته باشید که کارت گرافیک شما در بهترین شرایط خود کار می کند و از مواجه شدن با مشکلات دست و پا گیر و اعصاب خورد کن در بازی های رایانه ای که با بروز رسانی درایور کارت گرافیک حل می شود، اجتناب شود. درایور کارت گرافیک اساسا نرم افزار پایه ای است که ارتباط بین ویندوز ، بازی ها و برنامه های کاربردی را برقرار می کند و اساسا و قابلیت ها و تنظیمات کارت گرافیک را مدیریت می کند.
خوشبختانه، بدون در نظر گرفتن اینکه آیا شما یک طرفدار برند NVIDIA هستید یا از AMD  هستید، به راحتی میتوانید درایور کارت گرافیک خود را به آخرین نسخه منتشر شده بروزرسانی کنید.

مطالب پیشنهادی:  بهینه سازی خودکار تنظیمات با دانلود درایور کارت گرافیک Intel برای کاربران ویندوز۱۰

نرم افزار AMD Radeon

AMD از نرم افزار Radeon جدید برای مدیریت درایور، تنظیمات کارت گرافیک و گزینه های خاص در هنگام بازی های رایانه ای استفاده می کند. دانلود و نصب این نرم افزار بسیار ساده است، و اگر شما از مدل کارت گرافیک خو مطمئن نیستید، شرکت AMD  یک ابزار خودکار تشخیص برای کاربران طراحی کرده است که می تواند به راحتی مدل کارت گرافیک شما را تشخیص دهد و درایور شما را به آخرین نسخه منتشر شده بروز رسانی کنید.

دانلود نرم افزار AMD Radeon

در برنامه Radeon برای مدیریت کارت های گرافیک شرکت AMD استفاده کنید.با باز کردن برنامه بر روی دکمه Updates گوشه پایین سمت چپ پنجره کلیک کنید. این برنامه مرتبا برای بروزرسانی درایور کارت گرافیک شما را چک می کند و  تا در صورت دریافت بروزرسانی جدید، با یک اعلان به شما هشدار می دهد.

NVIDIA GeForce Experience


بسته نرم افزار فعلی NVIDIA کمی عجیب به نظر می رسد. همانند برنامه AMD، این کمپانی مجموعه ای از به روزرسانی را در اختیار کاربران قرار می دهد.این برنامه مدرن و کاربردی به نظر میرسد اما تنظیمات این برنامه کمی قدیمیتر است، بنابراین شما باید دو منوی تنظیم مختلف برای انجام تنیمات مختلف در اختیار دارید. نصب درایور با رفتن به وب سایت NVIDIA و یا دانلود برنامه اختصاصی که نوع و مدل کارت گرافیک شما را نشان می دهد و به راحتی میتوانید توسط این برنامه درایور کارت گرافیک خود را بروزرسانی کنید.

دانلود NVIDIA GeForce Experience

برای بررسی به روز رسانی، شما باید برنامه GeForce Experience را باز کنید، زیرا منطقه تنظیمات سنتی این ویژگی را نداشته است. با باز کردن پنجره GeForce Experience ، زبانه Drivers را در بالای صفحه انتخاب کنید و روی ” check for updates کلیک کنید. اگر به روز رسانی برای کارت گرافیک شما در دسترس باشد، دکمه install در زیر نمایش داده خواهد شد.

لینک کوتاه شده: https://goo.gl/QAd84u
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط حامد افشار
بارگذاری در آموزش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

مصاحبه با تیم مه استودیو: عملکرد و انتظارات کاربران

در میان ویندوزی ها کمتر کسی پیدا می شود که اسم مه استودیو را نشنیده یا طرح های آنان ندیده …