اگر شما از یکی از کاربران فعال در حوزه تکنولوژی باشید حتما به این نکته نیز توجه داشته اید که حتی باکیفیت ترین  و پر سرعت ترین اینترنت ها نیز دچار مشکلات شبکه می شوند. حال شما اگر از کاربران ایکس باکس باشید و ارور UPnP not successful شما را کلافه کرده است می توانید این ارور را با راحت ترین روش ها رفع کنید و به بازی برگردید. با مایکروسافت لایف همراه باشید.

مطالب مرتبط: نحوه ساخت اکانت Xbox Live در ویندوز ۱۰

ارور UPnP not successful  چیست؟

پورت ها کانال های دیجیتال برای روتر شما هستند، که برای مرتب سازی ترافیک ورودی و خروجی اینترنت استفاده می شود. Universal Plug and Play (UPnP) اساسا اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی را به صورت خودکار ارسال شوند و از ارسال دستی برنامه ها ( port forwarding ) جلوگیری شود.UPnP  به شما این امکان را می دهد که کنسول یک پورت به صورت یکپارچه درخواست کند و نیازی به وارد کردن دستی پورت های مختلف نباشد.

با این حال اگر مشکل UPnP در Xbox One شما ظاهر گردید خطای UPnP ناموفق را در قسمت شبکه نشان می دهد. این پیام ارور را به صورت UPnP نشان می دهد که نشان دهند این است که سیستم به طور خودکار نمی تواند پورت صحیح برای شما پیدا کند.

نحوه رفع ارور UPnP not successful:

با توجه به پیچیدگی مشکلات شبکه ممکن است راه حل این نوع مشکلات بین کاربران متفاوت باشد به عنوان مثال شاید با خاموش کردن اینترنت یا ایکس باکس این مشکل رفع شود یا با آموزشی که ما خدمت شما عرض می کنیم این مشکل حل شود:

۱- به router login page خود بروید. ( ممکن است مراجعه به این صفحه برای افراد مختلف فرق داشته باشد )

۲- وارد روتر خود شوید.

۳- به تنظیمات UPnP menu در روتر خود بروید.

۴- از فعال بودن UPnP خود مطمن شوید.

۵- UPnP را غیر فعال کنید.

۶- تغییرات را ثبت کنید.

۷- Xbox One،router و modem خود را ریستارت کنید.

 

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط سعید جمالی
بارگذاری در ایکس باکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

نحوه دریافت OpenNAT در XboxOne به وسیله UPnP

هنگامی که با مشکلات و مسائل مربوط به شبکه در Xbox One مواجه شدید به اولین چیزی که باید فکر…