Forza یکی از محبوب ترین بازی های مسابقه ای ماشین است که برای ویندوز ۱۰ و ایکس باکس توسط مایکروسافت منتشر شد. طبق شینده ها سری جدید فورزا بنا به اشتباهات پیش آمده ممکن است زود تر از روز موعود برای کاربران منتشر شود علاوه بر این شایعاتی نیز به گوش می رسد که مایکروسافت در حل کار بر روی یک پروژه جدید متمرکز شده است. در ادامه با مایکروسافت لایف همراه باشید.

مطالب مرتبط: دانلود بازی Another Case Solved برای ویندوز ۱۰ موبایل، کامپیوتر و تبلت

طبق گزارش GTPlanet نسخه خیابانی فورزا یک بازی مسابقه ای جدید است که قرار است برای سیستم عامل های ویندوز ۱۰ ، اندروید و IOS منتشر شود. اخیرا این پروژه اولین بار در پست “Week in Review” در وبلاگ فورزا منتشر شد که متاسفانه ما آن را ندیدیم و ظاهرا متن این پست سریعا ویرایش شده است. متن پست منتشر شده ظاهرا به شرح زیر بوده است:

طی همکاری با UK-based studio و Electric Square به منظور پشتیبانی گسترده بازی از Forza Street با پشتیبانی از سیستم عامل های ویندوز ۱۰ ، اندروید و IOS  در حال ساخت است.

گرچه جزئیات کمی در دسترس است اما به نظر می رسد پروژه فورزا استریت به دست استودیو های  Brighton-based studio و Electric Square در حال ساخت است. این استودیو در سال ۲۰۱۸ در میامی نیز با مایکروسافت همکاری داشته که یک بازی “pick-up-and-play” نیز برای ویندوز ۱۰ طراحی کرده است.

با توجه به بازی های ساخته شده توسط مایکروسافت این بازی نیز می توان گفت با برند فورزا منتشر شود. طبق گفته GTPlanet، دن گرینوالالت، مدیر فیشر فورزا، قرار است ماه مارس برای اولین بار “Forza Monthly” را معرفی کند، که به طور حتم این همایش با پروژه Forza street ارتباط دارد.

لینک کوتاه شده: https://goo.gl/KRkDJu
بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط سعید جمالی
بارگذاری در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

نحوه بک آپگیری کامل از ویندوز ۱۰

مایکروسافت راه های بسیاری برای پشتیبان گیری و بک آپ فایل ها پیش روی کاربران خود گذاشته است…